Procedūras apraksts

Mikropigmentācija ir veids, kā izcelt sejas vaibstus, padarīt tos ideāli simetriskus, noslēpt ādas problēmzonas ar dabīga pigmenta palīdzību, kā arī ilglaicīgi atbrīvoties no dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas un noņemšanas katru dienu.

Permanentajai kosmētikai ir daudz neapstrīdamu priekšrocību:

 1. iespēja radīt biezu uzacu efektu;
 2. izlīdzināt lūpu kontūras;
 3. noslēpt vai izlabot asimetriju;
 4. padarīt lūpas apjomīgākas;
 5. noslēpt rētas un tamlīdzīgus lūpu un uzacu ādas defektus;
 6. izcelt skropstu kontūras, nodrošinot skropstu biezuma efektu;
 7. izmainīt lūpu, uzacu un plakstiņu formu un krāsu uz ilgu laiku;
 8. izveidot dzimumzīmes jebkurā vietā pēc vēlēšanās, kā arī uzlabot esošo dzimumzīmju formu (izliektās dzimumzīmes nevajadzētu aiztikt);
 9. uzzīmēt krūšgalu oreolus, atjaunojot to dabisko krāsu un formu pēc bērna barošanas ar krūti, krūts operācijas, noslēpjot plankumus un rētas zem pigmenta.

Lūpas

Ideālas lūpas ir simetriskas, izteiksmīgas, proporcionālas. Diemžēl ne visiem cilvēkiem daba ir devusi tādas lūpas, bet ar mikropigentācijas palīdzību jūs varat iegūt lūpas, par kādām esat vienmēr sapņojusi!

Mūsu mikropigmentācijas speciālisti strādā, lai sasniegtu maksimālu dabiskumu.

Uzacis

Uzacīm ir noteicoša loma sejas vaibstos. Tās mums palīdz paust emocijas. To izliekums, kas atbilst pieres līnijām, parāda, cik harmoniskas ir sejas proporcijas. Uzacis sejās, kuras uzskatām par skaistām, parasti ir simetriskas, ar skaidrām līnijām un vienmērīgu matiņu garumu. To tonis saskan ar seju un matiem. Bet kopējais tēls dara seju jaunāku.

Labam speciālistam tas ir sasniedzams rezultāts, kad viņa arsenālā ir jaunākais aprīkojums, pieredze un liela paņēmienu izvēle. Pat ja uzacu matiņu vairs nav nemaz, mēs palīdzēsim rast risinājumu. Jaunākie paņēmieni garantē daļēju vai pilnīgu uzacu formas atjaunošanu.

Acis

Mandeļu apveids, pacelti kaktiņi, kupla un izteiksmīga skropstu līnija. Tas viss ir iespējams, piešķirot skatienam vēl kādas iezīmes.

Kas ir jāzina?

 • Pigments tiek ievadīts 0,5 – 1 mm dziļumā ar adatu, kas nerada lielas traumas;
 • Pigments tiek nostiprināts ādā bez tetovējuma rētas veidošanās, tādējādi nodrošinot tā vienmērīgu izvadīšanu laikā no vairākiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem;
 • Ādas pilnvērtīgas atjaunošanās apstiprinājums ir iedegums, kas atkal parādās pigmenta ievadīšanas zonā, piešķirot dabisku krāsu;
 • Āda uzņem pigmentu 1 – 1,5 mēneša laikā, un pēc tam jūs redzēsiet sasniegto beigu rezultātu;
 • Aprīkojuma efektivitāte ļauj sasniegt labus rezultātus uz jebkuras struktūras ādas (blīvas, ar rētām un tetovējumiem);
 • Procedūru jāveic speciālistiem ar dziļām zināšanām par higiēnu, kosmētiku, krāsām, ilgstošas kosmētikas uzklāšanas paņēmieniem;
 • Mūsdienīga mikropigmentācija tiek veikta ar augstas tehnoloģijas higiēnisku, efektīvu aprīkojumu, ar vienreizējiem, netoksiskiem, hipoalergēniem dabisku toņu pigmentiem.

Ar mikropigmentācijas palīdzību var piešķirt savai ārienei koptu, harmonisku, dabiski skaistu izskatu.

Mūsu salona sertificētie meistari palīdzēs izvēlēties atbilstošo vēlamās kosmētikas veidu un krāsu. Ja pēc izmēģinājuma kosmētika jums šķitīs nevainojama, tad meistars izveidos un pilnveidos formas, izmantojot izraudzīto mikropigmentācijas procesu. Pēc tam jūs varēsiet katru dienu būt apmierināta ar savu attēlu spogulī, nepieliekot vairs nekādas pūles.

Cenas

Procedūras ilgums

90 - 150 min

Procedūras cena

170 - 285 €

Lūpu kontūrs + aizpildīšana (cenā ir iekļauts 2 korrekcijas)

285 €

Uzacis (cenā ir iekļauts 2 korrekcijas)

230 €

Acis (cenā ir iekļauts 2 korrekcijas)

170 €

Konsultācija

bezmaksas

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku