Procedūras apraksts

Maģija Jūsu acīs

Vēlme vienmēr izskatīties labi ir raksturīga ikvienai sievietei. Ar jaunajām skropstām tas izdosies ļoti viegli – pat no rīta spogulī uz jums lūkosies nevainojami koptas, starojošas vai sapņainas acis. Viena šo izteiksmīgi garo skropstu kustība, un... Esmu pārliecināta – vīrieši, kas jums tuvumā, nonāks šī noslēpumainā skatiena varā, kas slēpjas zem burvīgi biezajām skropstām!

SKAISTI  NOZĪMĒ  DABĪGI

Pieaudzētās skropstas izskatās dabīgi. To priekšrocība Jūs nepievils pat ekstremālās situācijās. Jūs varēsiet droši apmeklēt sporta zāli, baseinu vai pirti, kā arī jautri pavadīt visu nakti, nesatraucoties par skropstu izskatu.

Skropstu pieaudzēšanas procedūra ir nesāpīga un nav kaitīga veselībai. Skropstu pieaudzēšanas procedūras priekšrocība ir tāda, ka mākslīgās skropstas pievieno dabīgajām ar molekulāro līmi (aptuveni 0,5 mm no ādas pamata), līdz ar ko netiek traucēts skropstu dabiskais dzīves cikls.
Procedūra ilgst 1,5-2h.

Īstās skropstas mainās triju mēnešu laikā, un kopā ar īsto skropstu maiņu izkrīt arī pie tām pielīmētās mākslīgās skropstas. Lai ilgāk saglabātu pieaudzēto skropstu skaistumu, nepieciešams 1 reizi mēnesī apmeklēt meistaru skropstu kopšanas procedūras veikšanai. Procedūra ilgst 1,5h.

Cenas

Procedūras ilgums

120 min

Procedūras cena

45 €

Skropstu pieaudzēšanas profilakse

30 €

Skropstu krāsošana

5 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku