Procedūras apraksts

Jūs sagaida atbildīgs pasākums, un ir nepieciešams izskatīties nevainojami? Laba dekoratīvā kosmētika, protams, izdaiļos jūs, taču daudz labāk tā turēsies uz gludas, nostieptas, veselīgas ādas. Pēc procedūras jums jau vairs nevajadzēs biezu grima kārtu, lai izskatītos jauna!

Procedūras „Līgavas māte” mērķis ir panākt maksimālu ādas nostiepšanu viena seansa laikā. Vislabāko redzamo efektu var sasniegt nākamajā dienā.

Procedūra notiek, izmantojot profesionālo DMK (Danne Montague-King) kosmētiku, kas tirgū ir pieejama jau 45 gadus un tiek uzskatīta par pasaules līderi ādas problēmu korekcijā.

Šo līniju izstrādāja ķīmijas zinātņu doktors Danē Montegjū-Kings (M.K. Danne), un tā piedāvā ārstniecības, atveseļošanās un ādas aprūpes programmu, izmantojot fermentu sistēmas, aminoskābes, augu eļļas, kas spēj konkrēti iedarboties uz ādas bioķīmiskajiem procesiem. DMK piedāvā kosmētiku ar zemu alerģijas izraisošu līmeni – 1 gadījums uz 500 cilvēkiem saskaņā ar 10 gadu laikā iegūtiem datiem.

 

KĀPĒC „LĪGAVAS MĀTE”?

Doktoram Danē bija daudz pacienšu. Pašā ārsta kosmetologa prakses sākumā viņa paciente, kas bija mamma jaunai līgavai, kura nākamajā dienā izgāja pie vīra, palūdza, lai viņa veic tādu procedūru, pēc kuras viņa izskatītos ne sliktāk par līgavu. Iespējams, ka sieviete to teica jokojoties, taču doktors Danē viņai veica ādas nostiepšanu tik veiksmīgi, ka kāzu svinību laikā daudzi nespēja noticēt, ka „jaunā dāma” ir līgavas māte. Rezultāts bija vienkārši satriecošs! Un tagad visām, kas vēlas ātri pārveidoties, uzņēmums „Danne” arī piedāvā līdzīgu procedūru, kas atjauno.

 

PROCEDŪRAS „LĪGAVAS MĀTE” VEIKŠANAS TEHNOLOĢIJA

Galvenais preparāts, ko izmanto procedūras laikā, ir AHA 1 pīlings, kurā ietilpst tādas skābes kā glikolskābe (stimulē ādas šūnas), pienskābe (pienskābes iedarbībā notiek keramīdu sintēze un ādas mitrināšana), citronskābe (balina ādu un darbojas kā antioksidants), ābolskābe (aktivizē vielmaiņu). Pēc dziļā ādas pīlinga tiek uzklātas fermentu maskas.

Enzymemasque 1 – nodrošina normālus apmaiņas procesus ādā, toksīnu izvadīšanu, tai piemīt viegla keratoliska iedarbība, tā nodrošina izteiktu ādas nostiepšanas un limfodrenāžas efektu.

Enzymemasque 2 – enzīmu miostimulācija. Ļauj koriģēt tādas nepilnības kā noslīdējis augšējais plakstiņš un uzacis, izteiktas krunkas deguna un zoda rajonā, sejas ovālās kontūras nepilnības apakšžokļa dēļ, „dubultzods”.

Enzymemasque 3 – aktivizē dermas asinsvadus, pastiprina reģenerāciju. Pastiprina Enzyme 1, Enzyme 2 masku iedarbību.

Cenas

Procedūras ilgums

90 min

Procedūras cena

70 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku