Speciālista apraksts

Dermatologs ir medicīnas speciālists ar specializāciju ādas, matu un nagu veselībā. Āda ir ķermeņa lielākais orgāns – tā aizsargā citus orgānus, regulē ķermeņa temperatūru, kā arī atspoguļo vispārējo veselības stāvokli.

Dermatologs palīdz rūpēties par ādas stāvokli no iekšpuses. Problemātiska āda mēdz norādīt uz veselības traucējumiem, un šo simptomu kosmētiska novēršana sniedz tikai īslaicīgus un virspusējus rezultātus, nenovēršot pašu cēloni.

Dermatologa konsultācija – arī profilaktiskos nolūkos – ir ieteicama ikvienam jebkurā vecumā, jo tikai ādas ārsts ir spējīgs atpazīt nelabvēlīgas dzimumzīmes vai citus nopietnu slimību simptomus. Tāpat konsultācijas laikā tiek noskaidrots, vai noteiktais ādas sabiezējums ir, piemēram, kārpa, vai to ir nepieciešams noņemt, kā to ir nepieciešams kopt pēc procedūras.

Piedāvājam dermatologa konsultācijas gan pieaugušajiem, gan bērniem, jo ir svarīgi pārzināt savu veselību jau kopš agras bērnības. Mūsu profesionālie ārsti ar prieku palīdzēs Jums un atbildēs uz visiem jautājumiem par ādas veselību un rūpēm par to!

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku