Procedūras apraksts

Karsto akmeņu masāža “Hot stone massage” – ekskluzīva masāžas tehnika ar bazalta akmeņu izmantošanu.

Bazalta iežu akmeņiem, kas veidojas darbojoša vulkāna nogāzēs, piemīt unikāla spēja dziļi absorbēt siltumu un lēni un vienmērīgi to izdalīt. Akmeņu, kuru sastāvā ietilpst 60 Mendeļejeva tabulas elementi, unikālās īpašības un ekskluzīvā masāžas tehnika, ar kuras palīdzību tiek stimulēti cilvēka ķermeņa enerģētiskie centri (čakras), iedarbojas labvēlīgi uz visu organismu kopumā: harmonizē psihoemocionālo stāvokli, atvieglo muskuļu sāpes, noņem stresu, normalizē miegu, uzlabo limfodrenāžu, asinsriti un audu vielmaiņu, atjauno ādas tonusu, elastīgumu un ūdens līdzsvaru ādā.

Akmens terapija mūsdienu cilvēkiem šķiet pievilcīga tāpēc, ka tā viegli un patīkami atbrīvo no muskuļu sāpēm, smaguma sajūtas mugurā, kaklā un kājās, labvēlīgi ietekmē novājinātu nervu sistēmu un, visbeidzot, palīdz atbrīvoties no tauku nogulsnējumiem, paātrinot vielmaiņu.

Taču visefektīvāk akmens terapija palīdz pret stresu, depresiju un vispārēju organisma vājumu. Uz cilvēka ķermeņa virsmas ir jutīgas zonas un bioloģiski aktīvi punkti, uz kuriem iedarbojoties ar akmeņiem, var izārstēt atsevišķas saslimšanas, tai skaitā tādas, kas saistītas ar nervu darbības traucējumiem.

Akmens terapija pamatojas uz akmens temperatūras un enerģētisko ietekmi apvienojumā ar refleksoterapijas elementiem. Akmens terapijas seanss notiek atslābinošā gaisotnē pie viegla apgaismojuma un patīkamām smaržām. Masāžas veikšanas tehnikas ar karstajiem akmeņiem ir dažādas, un pirmām kārtām tās ir atkarīgas no praktizējošā speciālista.

Cilvēks noguļas uz kušetes, un viņu pakāpeniski atslābina vai nu viegli pieskaroties viņam ar akmeņiem, vai arī speciāli izliekot akmeņus mugurkaulam visā garumā, tos īpašā veidā mijot. Pirms akmens terapijas seansa sākuma pacienta āda tiek ieziesta ar patīkamām aromātiskām eļļām, un tikai pēc tam tiek izmantoti akmeņi. Dažāda lieluma akmentiņus var izlikt arī uz aktīvajiem punktiem uz visa ķermeņa: no kāju pirkstiem līdz acīm. No akmeņiem brīvo ādas virsmu masē. Sākumā tā ir parasta masāža, pēc tam notiek masāža ar akmeņiem, kuri uzsildīti līdz 40 grādu temperatūrai. Siltums no šādiem akmeņiem var iekļūt līdz pat 4 centimetru dziļumā.

Akmens terapijas procedūras laikā pastiprinās asins pieplūde sāpīgajai zonai, šūnas sāk darboties aktīvāk, un asins un limfa aizgādā prom toksīnus un sārņvielas. Audi vienlaicīgi bagātinās ar skābekli. Akmens terapijas procedūras ilgums ir līdz pusotrai stundai.

Un pēc akmens terapijas seansa neaizmirstiet atpūsties, lai izjustu relaksācijas dziļumu un iekšējā stāvokļa harmoniju, stresa un saspringuma izzušanu.

Cenas

Procedūras ilgums

90 - 120 min

Procedūras cena

60 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku