Procedūras apraksts

Karsto akmeņu masāža “Hot stone massage” – ekskluzīva masāžas tehnika ar bazalta akmeņu izmantošanu.

Bazalta iežu akmeņiem, kas veidojas darbojoša vulkāna nogāzēs, piemīt unikāla spēja dziļi absorbēt siltumu un lēni un vienmērīgi to izdalīt. Akmeņu, kuru sastāvā ietilpst 60 Mendeļejeva tabulas elementi, unikālās īpašības un ekskluzīvā masāžas tehnika, ar kuras palīdzību tiek stimulēti cilvēka ķermeņa enerģētiskie centri (čakras), iedarbojas labvēlīgi uz visu organismu kopumā: harmonizē psihoemocionālo stāvokli, atvieglo muskuļu sāpes, noņem stresu, normalizē miegu, uzlabo limfodrenāžu, asinsriti un audu vielmaiņu, atjauno ādas tonusu, elastīgumu un ūdens līdzsvaru ādā.

Akmens terapija mūsdienu cilvēkiem šķiet pievilcīga tāpēc, ka tā viegli un patīkami atbrīvo no muskuļu sāpēm, smaguma sajūtas mugurā, kaklā un kājās, labvēlīgi ietekmē novājinātu nervu sistēmu un, visbeidzot, palīdz atbrīvoties no tauku nogulsnējumiem, paātrinot vielmaiņu.

Taču visefektīvāk akmens terapija palīdz pret stresu, depresiju un vispārēju organisma vājumu. Uz cilvēka ķermeņa virsmas ir jutīgas zonas un bioloģiski aktīvi punkti, uz kuriem iedarbojoties ar akmeņiem, var izārstēt atsevišķas saslimšanas, tai skaitā tādas, kas saistītas ar nervu darbības traucējumiem.

Akmens terapija pamatojas uz akmens temperatūras un enerģētisko ietekmi apvienojumā ar refleksoterapijas elementiem. Akmens terapijas seanss notiek atslābinošā gaisotnē pie viegla apgaismojuma un patīkamām smaržām. Masāžas veikšanas tehnikas ar karstajiem akmeņiem ir dažādas, un pirmām kārtām tās ir atkarīgas no praktizējošā speciālista.

Cilvēks noguļas uz kušetes, un viņu pakāpeniski atslābina vai nu viegli pieskaroties viņam ar akmeņiem, vai arī speciāli izliekot akmeņus mugurkaulam visā garumā, tos īpašā veidā mijot. Pirms akmens terapijas seansa sākuma pacienta āda tiek ieziesta ar patīkamām aromātiskām eļļām, un tikai pēc tam tiek izmantoti akmeņi. Dažāda lieluma akmentiņus var izlikt arī uz aktīvajiem punktiem uz visa ķermeņa: no kāju pirkstiem līdz acīm. No akmeņiem brīvo ādas virsmu masē. Sākumā tā ir parasta masāža, pēc tam notiek masāža ar akmeņiem, kuri uzsildīti līdz 40 grādu temperatūrai. Siltums no šādiem akmeņiem var iekļūt līdz pat 4 centimetru dziļumā.

Akmens terapijas procedūras laikā pastiprinās asins pieplūde sāpīgajai zonai, šūnas sāk darboties aktīvāk, un asins un limfa aizgādā prom toksīnus un sārņvielas. Audi vienlaicīgi bagātinās ar skābekli. Akmens terapijas procedūras ilgums ir līdz pusotrai stundai.

Un pēc akmens terapijas seansa neaizmirstiet atpūsties, lai izjustu relaksācijas dziļumu un iekšējā stāvokļa harmoniju, stresa un saspringuma izzušanu.

Speciālisti

Anželika Bernotaite

Anželika Bernotaite

Esmu dzimusi 1971. gadā. Pēc vidusskolas, ņemot par pamatu vidējo izglītību, strādāju slimnīcās sakarā ar jaundzimušo patoloģijām un onkoloģiskajā dispanserā.

1993. gadā devos bērna kopšanas atvaļinājumā. Šajā laikā apguvu friziera mākslu un beidzu K.Bogomolova stilistu skolu.

2002. gadā mani pieņēma darbā skaistumkopšanas salonā (Nofrete). Apguvu figūras korekcijas, vaksācijas, kā arī cukura epilācijas metodes. Centos pilnveidot sevi gan mākslinieciskā jomā, gan arī izmantoju medicīnas zināšanas.

Esmu strādājusi ar visām mezoterapijas tehnikām. Beidzu permanentās kosmētikas un mikropunktūras augstākā līmeņa kursus. Pārzinu arī skropstu pieaudzēšanas tehniku.

Strādājot salonā 13 gadus, esmu izstrādājusi savu iekšējo devīzi (ārējais skaistums nāk no iekšienes).

Cenas

Procedūras ilgums

90 - 120 min

Procedūras cena

55 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku

Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Marina Vnukova Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Dina Mihailova Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Kārlis Vērdiņš