Procedūras apraksts

Gadiem ritot mūsu lūpas tiek pakļautas dabiskam novecošanās procesam: tās kļūst plānākas, zaudē apjomu, lūpu kaktiņi nolaižas… No bezspēka cīnīties ar nepielūdzamo gravitācijas spēku nolaižas arī rokas. Tajā pat laikā vēlme gūt jutekliskākas lūpas pieaug ģeometriskā progresijā.

Pilnīgākai apņēmībai, pirms klauvēt pie kosmetologa durvīm, derētu noskaidrot virkni jautājumu.

Izplatītākais lūpu palielināšanas veids ir injekcijas ar hialuronskābi saturošajiem filleriem. Hialuronskābe ir dabisks cilvēka ādas komponents, kam atvēlēta nenovērtējama loma hidrobalansa uzturēšanā. Hialuronskābi saturošajiem preparātiem piemīt visai augsts blīvums un viskozitāte. Zemādas tukšumu un dobumu aizpildīšanas efekts tieši pateicoties šīm īpašībām arī tiek panākts. Grumbas un krokas nogludinās burtiski no iekšienes, lūpas kļūst pilnīgākas un pievilcīgākas.

Ar speciālas smalkas adatas un kanulas palīdzību preparāts tiek ievadīts zem ādas un lūpu gļotādā, pēcāk apstrādājamā zona tiek viegli masēta. Anestēzija nav nepieciešama, par cik fillers, kā zināms, satur anestētiķi. Taču, ja ir vēlme, ir iespējama anestēzija ar preparātu Emla.

Lūpu palielināšana ar filleriem – ambulatorā procedūra, ko veic ārsts-kosmetologs un aizņem aptuveni 30 minūtes.

Katram pacientam preparāts tiek piemeklēts individuāli: izrietot no pacienta lūpu īpatnībām un vēlmēm.

Rezultāts novērojams uzreiz, taču novērtēt fināla efektu pilnībā varēs pēc aptuveni 3-4 dienām, pēc pietūkuma mazināšanās.

Pievērsiet uzmanību: visiem filleriem ir jābūt iepakotiem sterilajās aizzīmogotajās šļircēs.

Procedūras rezultāti:

  • Akcentē lūpu kontūru (padarot tās izteiksmīgākas);
  • Aizpilda grumbiņas perorālajā zonā un, turklāt, stabilizē marionetes līnijas (tādējādi seja izskatās jauneklīgāka un pievilcīgāka);
  • Nodrošina lūpu apjomu un novērš asimetrijas problēmu (lūpas kļūst pilnīgākas un jutekliskākas).
  • Piepaceļ lūpu kaktiņus (novērš nogurušu un īgnu skatienu, ievērojami uzlabo ādas krāsu).

Ierobežojumi:

Preparāts nav ieteicams izmantošanai, ja pacientiem ir nosliece uz keloīdo rētu veidošanos, pēc pulēšanas ar lāzeri un dziļā pīlinga.

Kontrindikācijas: iekaisuma reakcijas paredzamajā apstrādes zonā (herpe), ādas sarecēšanas traucējumi, grūtniecība, laktācijas periods, alerģiskās reakcijas uz preparāta komponentiem.

Cenas

Procedūras ilgums

30 min

Procedūras cena

195 €

Juvederm Ultra Smile (0,55ml)

195 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku