Procedūras apraksts

Mūsdienās ir pilnīgi iespējams tikt galā ar nevēlamo apmatojumu uz jebkuras sejas un ķermeņa daļas - ātri, bez sāpēm, un bez nevēlamām sekām.

Vaksācija (jeb vaksings), pavisam vienkārši sakot, ir epilācija ar vaska palīdzību. Šis bioepilācijas veids ir populārs pateicoties tā efektivitātei un salīdzinoši zemajai cenai. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, matiņu garumam jābūt vismaz 5 mm. Pirms procedūras uz ādas tiek uzklāts līdzeklis sāpīgu sajūtu mazināšanai, taču pēc procedūras āda tiek ieziesta ar speciālu eļļu.

Papildus tiešai matiņu likvidēšanai vaksings arī efektīvi attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām. Turklāt aromātiskā vaska izmantošana daļēji kompensē sāpes un mazina nepatīkamās sajūtas. Vaksācija ir ekoloģiska un universāla procedūra ar augstu drošības līmeni. Vaska sastāvs var būt dažāds, un tas tiek piemērots dažāda tipa ādai un/vai lietošanas specifikai.

Lietojot kopā ar preparātiem, kas palēnina matu augšanu, vaksācija ir īpaši efektīva. Daudzas meitenes atzīmē, ka pēc vaska lietošanas matiņi aug „negribīgāk”, tie kļūst tievāki un trauslāki. Taču vaska epilācija nav panaceja - tas ir labs īslaicīgas darbības līdzeklis pret nevēlamiem matiņiem, taču perspektīva un ilglaicīga efekta sasniegšanai ir iesakāma fotoepilācija.

Vaksācija Rīgā, mūsu salonā, ir kvalificētu kosmetologu rokās, izmantojot franču kosmētiku "Reference", kura atbilst augstiem pasaules standartiem.

Lai izvairītos no matiņu ieaugšanas zem ādas, procedūras laikā tiek izmantoti speciāli atloboši līdzekļi un skrubji. Kosmetologi iesaka arī speciālu losjonu lietošanai mājās, kas palīdz cīnīties ar ieaugušiem matiņiem, turklāt diezgan veiksmīgi; no vienas puses, losjonam ir atlobošs efekts, bet no otras – tam ir arī antibakteriāla iedarbība.

Jums tiks piedāvāts plašs klāsts ar dažādiem, mājas lietošanai piemērotiem, preparātiem.

Speciālisti

Olga Ostrovska

Olga Ostrovska

Sertificēta kosmetoloģe ar augstāko medicīnisko izglītību. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē. Kosmetoloģes kvalifikāciju ieguvusi Starptautiskājā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā.

Papildus izglītība:
Klasiskas ārstnieciskās masāžas kursi
Latvijas fizioterapeitu medicīnas asociācijas, sertifikāts, ūdensdziedniecības speciāliste
Medical Micro needle therapy
Limfodrenāža sejai un ķermenim
Thread Lifting Technology
Roll Stretch massage technique
Sejas un dekolte estētiskā manuālā modelēšana
Botulinum toxin for facial furrows

Sniegtie pakalpojumi:
Individuālas konsultācijas par sejas ādas stāvokli un kopšanu
Aparātkosmetoloģija
Ķīmiskie pīlingi
Sejas kopjošas procedūras
Sejas, kakla un dekoltē masāža
Mezoterapija, biorevitalizācija, mezodiegi
Botulīntoksīna injekcijas

Devīze:
Individuāla pieeja katram klientam sniedzot kvalitatīvus un rezultatīvus pakalpojumus

Anželika Bernotaite

Anželika Bernotaite

Esmu dzimusi 1971. gadā. Pēc vidusskolas, ņemot par pamatu vidējo izglītību, strādāju slimnīcās sakarā ar jaundzimušo patoloģijām un onkoloģiskajā dispanserā.

1993. gadā devos bērna kopšanas atvaļinājumā. Šajā laikā apguvu friziera mākslu un beidzu K.Bogomolova stilistu skolu.

2002. gadā mani pieņēma darbā skaistumkopšanas salonā (Nofrete). Apguvu figūras korekcijas, vaksācijas, kā arī cukura epilācijas metodes. Centos pilnveidot sevi gan mākslinieciskā jomā, gan arī izmantoju medicīnas zināšanas.

Esmu strādājusi ar visām mezoterapijas tehnikām. Beidzu permanentās kosmētikas un mikropunktūras augstākā līmeņa kursus. Pārzinu arī skropstu pieaudzēšanas tehniku.

Strādājot salonā 13 gadus, esmu izstrādājusi savu iekšējo devīzi (ārējais skaistums nāk no iekšienes).

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

7 - 45 €

Virslūpa, zods

7 €

Bikini

20 - 45 €

Apakšstilbi

10 - 20 €

Paduses

7 - 15 €

Apakšstilbi

10 - 15 €

Rokas līdz elkonim

7 - 10 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku

Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Marina Vnukova Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Dina Mihailova Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Kārlis Vērdiņš