Procedūras apraksts

Mūsdienās ir pilnīgi iespējams tikt galā ar nevēlamo apmatojumu uz jebkuras sejas un ķermeņa daļas - ātri, bez sāpēm, un bez nevēlamām sekām.

Vaksācija (jeb vaksings), pavisam vienkārši sakot, ir epilācija ar vaska palīdzību. Šis bioepilācijas veids ir populārs pateicoties tā efektivitātei un salīdzinoši zemajai cenai. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, matiņu garumam jābūt vismaz 5 mm. Pirms procedūras uz ādas tiek uzklāts līdzeklis sāpīgu sajūtu mazināšanai, taču pēc procedūras āda tiek ieziesta ar speciālu eļļu.

Papildus tiešai matiņu likvidēšanai vaksings arī efektīvi attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām. Turklāt aromātiskā vaska izmantošana daļēji kompensē sāpes un mazina nepatīkamās sajūtas. Vaksācija ir ekoloģiska un universāla procedūra ar augstu drošības līmeni. Vaska sastāvs var būt dažāds, un tas tiek piemērots dažāda tipa ādai un/vai lietošanas specifikai.

Lietojot kopā ar preparātiem, kas palēnina matu augšanu, vaksācija ir īpaši efektīva. Daudzas meitenes atzīmē, ka pēc vaska lietošanas matiņi aug „negribīgāk”, tie kļūst tievāki un trauslāki. Taču vaska epilācija nav panaceja - tas ir labs īslaicīgas darbības līdzeklis pret nevēlamiem matiņiem, taču perspektīva un ilglaicīga efekta sasniegšanai ir iesakāma fotoepilācija.

Vaksācija Rīgā, mūsu salonā, ir kvalificētu kosmetologu rokās, izmantojot franču kosmētiku "Reference", kura atbilst augstiem pasaules standartiem.

Lai izvairītos no matiņu ieaugšanas zem ādas, procedūras laikā tiek izmantoti speciāli atloboši līdzekļi un skrubji. Kosmetologi iesaka arī speciālu losjonu lietošanai mājās, kas palīdz cīnīties ar ieaugušiem matiņiem, turklāt diezgan veiksmīgi; no vienas puses, losjonam ir atlobošs efekts, bet no otras – tam ir arī antibakteriāla iedarbība.

Jums tiks piedāvāts plašs klāsts ar dažādiem, mājas lietošanai piemērotiem, preparātiem.

Speciālisti

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

7 - 45 €

Virslūpa, zods

7 €

Bikini (pilnais)

20 - 45 €

Apakšstilbi

10 - 20 €

Paduses

7 - 15 €

Apakšstilbi

10 - 15 €

Rokas līdz elkonim

20 - 25 €

Vaigi

10 €

Paduses sieviešu/vīriešu

15/30 €

Rokas pilnā garumā

40 €

Sieviešu mugura

40 €

Sieviešu vēders

30 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!