Procedūras apraksts

Sejas tīrīšana nav tikai ikdienas skaistumkopšanas solis – tā var būt gan kosmetoloģiska procedūra, gan dermatoloģiska (kā, piemēram, aknes ārstēšana).

Kā vienu no pasaules autoritātēm aknes ārstēšanā var minēt dermatologu un plaši atzītu ādas ārstu Danné Montague-King, kurš saviem spēkiem izveidojis kompāniju, kas līdz pat šim brīdim ir līderis pasaules labāko dermatoloģisko preparātu izstrādē.

DMK (Danné Montague-King) produktu sērija ir uzskatāma ne tikai par kosmētisku, bet arī medicīnisku – to izmanto gan profilaktiskai sejas ādas kopšanai, gan arī ārstnieciskiem nolūkiem, tostarp aknes novēršanai un ārstēšanai. DMK līdzekļu sastāvā ir augsts dabīgo vielu, aminoskābju, vitamīnu un fermentu saturs; tieši fermenti arī ir atslēga uz mirdzošu ādu. Ir būtiski pasargāt ādu no ārējo agresoru nelabvēlīgās ietekmes; DMK produktu sastāvā esošās īpašās vielas „atmodina” ādas šūnas, veicinot to veselīgu veidošanos.

Sejas tīrīšana ar DMK tiek veikta ņemot vērā četrus pamatprincipus – ādai atbilstošu līdzekļu lietošana, ādas atjaunošana, ādas pasargāšana un ādas veselīga stāvokļa saglabāšana. DMK pieeja ir atšķirīga, jo produkti tiek izvēlēti nevis pēc ādas tipa, bet gan pēc ādas stāvokļa izvērtēšanas. Zinot, kas tai trūkst, tiek izvēlēti atbilstoši produkti, kas atjaunos iztrūkstošo vielu rezerves. Izvēlētie sejas ādas kopšanas līdzekļi stimulē dabīgo ādas atjaunošanās procesu, sniedzot ilglaicīgus rezultātus, nevis tikai virspusējus un nepastāvīgus rezultātus.

Katrs no DMK ražotajiem preparātiem paredzēts noteiktam ādas tipam un atrisina sekojošas ādas problēmu kategorijas:

  • Neregulāra ādas nomaiņa
  • Sebuma pārprodukcija
  • Bakterioloģiskas dabas traucējumi
  • Apkārtējās vides ietekme.

Lai sniegtu precīzāku ieskatu DMK piedāvātajā risinājumu klāstā, apskatīsim katru no šiem cēloņiem nedaudz tuvāk.

Ādas nomaiņa ir dabisks process, kura laikā ārējās ādas slāņi lēnām atmirst un nolobās, savukārt zem tā veidojas jaunā āda. Lielākoties abi procesi norisinās vienmērīgi, tomēr dažkārt ārējo apstākļu ietekmes rezultātā līdzsvars var izmainīties, un atmirušās ādas slānis var nepaspēt pilnībā nolobīties un sāk uzkrāties matu folikulu kanālos tos aizsprostojot.

Lai novērstu vecā ādas slāņa un tā veidotā poru aizsprostojuma radītās problēmas, iespējams lietot DMK ražotos Prozyme, Quick Peel un Acu Creme sejas skrubjus. Šie preparāti ļaus ādai izskatīties jaunākai, atbrīvojot ādu no atmirušajām ādas šūnām un attīrot poras.

Sebums ir taukviela, kas palīdz ādai saglabāt mitrumu un elastību. To izdala tauku sekrēcijas dziedzeri, kas atrodami teju vai uz visas ķermeņa virsmas. Hormonu līmeņa izmaiņu dēļ tauku dziedzeri var sākt pastiprināti strādāt, kā rezultātā uz ādas virsmas veidojas pārāk bieza sebuma kārta, tiek nosprostots dziedzera izvadkanāls un veidojas pinne.

Sebuma daudzumu uz ādas var kontrolēt, nomazgājot liekās taukvielas un netīrumus, tādējādi atbrīvojot poru izvadkanālus. Šajos gadījumos, seju vajadzētu tīrīt ar sekojošiem DMK ražotajiem produktiem: Acne Wash, Acu Creme, AHA Tonique. Ar to palīdzību āda tiks veiksmīgi attīrīta no liekajiem taukiem, mazinot aknes veidošanos un novēršot taukaino spīdumu.

Ādas mikrofloras izmaiņu rezultātā baktērijas var sākt strauji vairoties tauku dziedzera izvadkanālā, tā rezultātā mēdz veidoties iekaisums un strutas, kas raksturīgas smagākajiem aknes gadījumiem, kas var novest pie paliekošu rētu veidošanās.

Gadījumā, ja ādas problēmas radušās baktēriju darbības dēļ, seja jākopj izmantojot DMK Acu Masque un Moisture Balancer, kas īpaši izstrādāti, lai atjaunotu ādas mikrofloras dabīgo līdzsvaru.

Nelabvēlīgu ārējās vides apstākļu rezultātā novājinātas sejas ādas vispārējā stāvokļa uzlabošanai ir iespējams barojošu taukskābju un vitamīnu kompleksu DMK Efa +, kas satur veselīgai ādai, matiem un nagiem nepieciešamās taukskābes un uzturvielas, kā arī DMK Dermatox dziļās iedarbības 3 minūšu krēmu, kas attīra un nomierina ādas dziļākos slāņus.

Savlaicīga vai atbilstoša aknes neārstēšana vai nenovēršana var neatgriezeniski bojāt ādu – tā zaudē dzīvīgumu un var rasties dziļas rētas, kas var radīt pašpārliecinātības trūkumu visas dzīves garumā.

Protams, jāatceras, ka, nepareizi lietoti, pat vislabākie sejas kopšanas līdzekļi nesniegs vēlamo efektu. Tāpēc pirms ķerties pie pašrocīgas sejas kopšanas, vispirms ir vēlams konsultēties ar dermatologu, kurš palīdzēs precīzi noteikt ādas tipu un izvēlēties piemērotākos ādas kopšanas un ārstēšanas līdzekļus.

It īpaši svarīgi vērsties pie speciālista ir ādas bojājumu gadījumā, jo nepareiza ādas ārstēšana var novest pie daudz lielākiem sarežģījumiem.

Cenas

Procedūras ilgums

90 min

Procedūras cena

50 - 70 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!