Procedūras apraksts

Biorevitalizācija jeb ādas vitālo funkciju atjaunošana – tā ir metode gēlu ievadīšanai ādā, kuru pamatā ir hialuronskābe. Tās spēja piešķirt audiem apjomu un uzturēt visus vielmaiņas procesus labāk kā nekur citur realizējas preparātos mezoterapijai un injekciju materiālos kontūru plastikai. Estētiskajā medicīnā tiek izmantota stabilizētā hialuronskābe (HS), kas spēj „uzkavēties” ievadīšanas vietā 3-18 mēnešus.

Stabilizētā hialuronskābe mazās devās tiek ievadītā ādā, konkrētajā vietā, kur nepieciešama „restaurācija”. Tā papildina esošo HK iztrūkumu un ādas mitrinājuma līmeni, veic spēcīgu antioksidējošu un imūnsistēmu stimulējošu iedarbību, veicina aktīvu fibroblastu veidošanos. Klīniski jau pēc pirmajām injekcijām ir manāma ādas stāvokļa uzlabošanās: tā tiek vairāk mitrināta, kļūst elastīgāka, izlīdzinās sīkās un seklās grumbiņas.

Biorevitalizācijas metode ir ar prolongētu iedarbību, tas ir, laikā gaitā vēl pēc procedūru beigām iegūtais efekts izteikti pastiprinās uz vielmaiņas procesu optimizācijas un starpšūnu vides dermā atjaunošanās rēķina. HK, atbilstot visām drošības, efektivitātes, hipoalergenitātes un bioloģiskās saderības prasībām, ietilpst preparāta Hydrate sastāvā, kuru izmanto Nofrete. Šī metode nodrošina minimālu rehabilitācijas periodu ar maksimālu efektivitāti un drošību.

BIOREVITALIZĀCIJAS METODE IETEICAMA:

  • sīko grumbiņu korekcijai;
  • atoniskas (vītušas) ādas ārstēšanai uz sejas, kakla un dekoltē zonā;
  • plaukstu virspuses ādas atjaunināšanai;
  • sagatavošanai un rehabilitācijai pēc vidējiem un lāzera pīlingiem;
  • sejas ovāla korekcijai, ādas ļenganuma un sausuma novēršanai.

Seansu skaits vīstošas ādas gadījumā – no 3 līdz 5, ar 15 – 20 dienu starplaikiem.

Neatkarīgi no izmaiņām, kas saistītas ar novecošanos, pirms uzturēšanās saulē tiek nozīmēti 1-2 mezoterapijas seansi ar HS pielietojumu ar mērķi ādas hiperpigmentācijas, ūdens zuduma un fotobojājumu profilaksei. Iegūtā rezultāta uzturēšanai iespējami arī vienreizēji seansi apmēram reizi 3-4 mēnešos.

Nofrete ādas defektu korekcijai piedāvā arī jaunu terapijas veidu В.Т.А.

В.Т.А. – atjaunojoša terapija ar aminoskābju palīdzību. В.Т.А atjauno kolagēnu, kas dabīgā veidā atjaunina ādu.

Zemādas saistaudu šūnas sauc par fibroblastiem. Fibroblasti izstrādā kolagēnu un atjauno plāno un „nolietoto” ādu, nodrošinot tai tonusu un elastīgumu. Ar gadiem dažādu iemeslu dēļ fibroblastu aktivitāte samazinās (uzturs, diētas, smēķēšana, fiziskā aktivitāte, ilgstoša uzturēšanās saulē). Tādējādi āda noveco, zaudē tonusu, elastību, spilgtumu, un parādās grumbas. Fibroblasti izstrādā kolagēnu, izmantojot nodrošinājumu ar barības vielām: aminoskābēm (glicīnu, L-prolīnu, L-lizīnu), kuras atrodas B.T.A. produktos un kurām ir ļoti liela nozīme fibroblastu darbībā. Jo vairāk ir aminoskābju, jo augstāka šūnu dzīvotspēja un lielāks to skaits.

Kas ir В.Т.А.?

Trīs aminoskābes (glicīns, L-prolīns, L-lizīns), kas ir B.T.A. produktu sastāvā, veido kolagēnu. В.Т.А. atrodas dažādos produktos, kas izgatavoti uz aminoskābju bāzes: JALUPRO (injekcijām) un PROGLYME (dzerams šķīdums un dermotoloģiski kosmētiskās līnijas produkti pret novecošanos). Katrs produkts ir efektīvs pat atsevišķā pielietojumā. Savukārt JALUPRO un dzeramais šķīdums PROGLYME savstarpēji pastiprina viens otra iedarbību, taču vislabāk to lietošanu apvienot ar PROGLYME dermatoloģiski kosmētiskās līnijas produktiem pret novecošanos.

Kādas ir terapijas priekšrocības?

B.T.A. uzlabo ādas tonusu un elastīgumu, izlīdzina dziļās un virspusējās grumbas. Profesionālu dietologu veiktie klīniskie pētījumi apliecina, ka ievērojami samazinās grumbu dziļums un platums. Terapija ir pierādījusi, ka biorevitalizācijai un novecošanās un fotonovecošanās pazīmju mazināšanai ir teicami rezultāti. Šis efekts vēl pastiprinās un saglabājas 6 mēnešus. Terapijas kursu ieteicams veikt 2 reizes gadā. Produkta panesamība ir ļoti laba, un pēc procedūras var arī sauļoties.

B.T.A. ir apvienojama ar daudzām citām procedūrām, gan ķirurģiskām, gan fizikālām un ķīmiskām (pirms un pēc ķirurģiskas iejaukšanās, lāzera un termiskām procedūrām, elektroporēzes, mezoterapijas, IPL, pīlinga). Turklāt, pateicoties B.T.A. produktu lietošanai, minēto procedūru efekts pastiprinās.

Speciālisti

Lidija Zolina

Lidija Zolina

Kvalificēts ārsts - dermatologs.

Olga Ostrovska

Olga Ostrovska

Sertificēta kosmetoloģe ar augstāko medicīnisko izglītību. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē. Kosmetoloģes kvalifikāciju ieguvusi Starptautiskājā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā.

Papildus izglītība:
Klasiskas ārstnieciskās masāžas kursi
Latvijas fizioterapeitu medicīnas asociācijas, sertifikāts, ūdensdziedniecības speciāliste
Medical Micro needle therapy
Limfodrenāža sejai un ķermenim
Thread Lifting Technology
Roll Stretch massage technique
Sejas un dekolte estētiskā manuālā modelēšana
Botulinum toxin for facial furrows

Sniegtie pakalpojumi:
Individuālas konsultācijas par sejas ādas stāvokli un kopšanu
Aparātkosmetoloģija
Ķīmiskie pīlingi
Sejas kopjošas procedūras
Sejas, kakla un dekoltē masāža
Mezoterapija, biorevitalizācija, mezodiegi
Botulīntoksīna injekcijas

Devīze:
Individuāla pieeja katram klientam sniedzot kvalitatīvus un rezultatīvus pakalpojumus

Aleksandra Lifšica

Aleksandra Lifšica

Sertificēta kosmetoloģe ar medicīnisko izglītību

Sniegtie pakalpojumi:
Injekciju metodikas sejai un ķermenim
Sejas procedūras izmantojot DMK, Ericson Laboratoire,
Christina, Ingrid Millen, Menard Ķermeņa korekcija izmantojot aparātmetodiku

Anželika Bernotaite

Anželika Bernotaite

Esmu dzimusi 1971. gadā. Pēc vidusskolas, ņemot par pamatu vidējo izglītību, strādāju slimnīcās sakarā ar jaundzimušo patoloģijām un onkoloģiskajā dispanserā.

1993. gadā devos bērna kopšanas atvaļinājumā. Šajā laikā apguvu friziera mākslu un beidzu K.Bogomolova stilistu skolu.

2002. gadā mani pieņēma darbā skaistumkopšanas salonā (Nofrete). Apguvu figūras korekcijas, vaksācijas, kā arī cukura epilācijas metodes. Centos pilnveidot sevi gan mākslinieciskā jomā, gan arī izmantoju medicīnas zināšanas.

Esmu strādājusi ar visām mezoterapijas tehnikām. Beidzu permanentās kosmētikas un mikropunktūras augstākā līmeņa kursus. Pārzinu arī skropstu pieaudzēšanas tehniku.

Strādājot salonā 13 gadus, esmu izstrādājusi savu iekšējo devīzi (ārējais skaistums nāk no iekšienes).

Karina Ancveire

Karina Ancveire

Sertificēts dermatovenerologs, bērnu dermatologa, sejas kopšanas estētiķe. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un ieguvusi ārsta grādu. Dermatolovenerologa specialitāti ārste apguvusi absolvējot Latvijas Universitātes rezidentūru. Latvijas, Eiropas, Eiro-Āzijas dermatoveneroloģijas asociācijas biedre. Savas zināšanas ārste regulāri papildina apmeklējot starptautiskas konferences, kursus un kongresus.

Papildus izglītība:

  • Practical course in Treatment of Scars
  • Jaunākais estētiskajā lāzermedicīnā
  • Atopiska dermatīta un aknes jaunākās ārstēšanas iespējas
  • PRP treatments in aesthetics: mesotherapy, volumetric fillers, alopecia

Sniegtie pakalpojumi:

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

70 - 115 €

Amino Jal Bioformula (5ml)

70 €

Amino Jal Strong Bioformula (5ml)

85 €

Jalucomplex 1 Bioformula (1,5ml)

107 €

Jalucomplex 2 Bioformula (1,5ml)

110 €

Jalucomplex 3 Bioformula (1,5ml)

115 €

Jalupro HMW

115 €

Jalupro

105 €

HYALSTYLE Light

140 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku

Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Marina Vnukova Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Dina Mihailova Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Kārlis Vērdiņš