Procedūras apraksts

Biorevitalizācija jeb ādas vitālo funkciju atjaunošana – tā ir metode gēlu ievadīšanai ādā, kuru pamatā ir hialuronskābe. Tās spēja piešķirt audiem apjomu un uzturēt visus vielmaiņas procesus labāk kā nekur citur realizējas preparātos mezoterapijai un injekciju materiālos kontūru plastikai. Estētiskajā medicīnā tiek izmantota stabilizētā hialuronskābe (HS), kas spēj „uzkavēties” ievadīšanas vietā 3-18 mēnešus.

Stabilizētā hialuronskābe mazās devās tiek ievadītā ādā, konkrētajā vietā, kur nepieciešama „restaurācija”. Tā papildina esošo HK iztrūkumu un ādas mitrinājuma līmeni, veic spēcīgu antioksidējošu un imūnsistēmu stimulējošu iedarbību, veicina aktīvu fibroblastu veidošanos. Klīniski jau pēc pirmajām injekcijām ir manāma ādas stāvokļa uzlabošanās: tā tiek vairāk mitrināta, kļūst elastīgāka, izlīdzinās sīkās un seklās grumbiņas.

Biorevitalizācijas metode ir ar prolongētu iedarbību, tas ir, laikā gaitā vēl pēc procedūru beigām iegūtais efekts izteikti pastiprinās uz vielmaiņas procesu optimizācijas un starpšūnu vides dermā atjaunošanās rēķina. HK, atbilstot visām drošības, efektivitātes, hipoalergenitātes un bioloģiskās saderības prasībām, ietilpst preparāta Hydrate sastāvā, kuru izmanto Nofrete. Šī metode nodrošina minimālu rehabilitācijas periodu ar maksimālu efektivitāti un drošību.

BIOREVITALIZĀCIJAS METODE IETEICAMA:

  • sīko grumbiņu korekcijai;
  • atoniskas (vītušas) ādas ārstēšanai uz sejas, kakla un dekoltē zonā;
  • plaukstu virspuses ādas atjaunināšanai;
  • sagatavošanai un rehabilitācijai pēc vidējiem un lāzera pīlingiem;
  • sejas ovāla korekcijai, ādas ļenganuma un sausuma novēršanai.

Seansu skaits vīstošas ādas gadījumā – no 3 līdz 5, ar 15 – 20 dienu starplaikiem.

Neatkarīgi no izmaiņām, kas saistītas ar novecošanos, pirms uzturēšanās saulē tiek nozīmēti 1-2 mezoterapijas seansi ar HS pielietojumu ar mērķi ādas hiperpigmentācijas, ūdens zuduma un fotobojājumu profilaksei. Iegūtā rezultāta uzturēšanai iespējami arī vienreizēji seansi apmēram reizi 3-4 mēnešos.

Nofrete ādas defektu korekcijai piedāvā arī jaunu terapijas veidu В.Т.А.

В.Т.А. – atjaunojoša terapija ar aminoskābju palīdzību. В.Т.А atjauno kolagēnu, kas dabīgā veidā atjaunina ādu.

Zemādas saistaudu šūnas sauc par fibroblastiem. Fibroblasti izstrādā kolagēnu un atjauno plāno un „nolietoto” ādu, nodrošinot tai tonusu un elastīgumu. Ar gadiem dažādu iemeslu dēļ fibroblastu aktivitāte samazinās (uzturs, diētas, smēķēšana, fiziskā aktivitāte, ilgstoša uzturēšanās saulē). Tādējādi āda noveco, zaudē tonusu, elastību, spilgtumu, un parādās grumbas. Fibroblasti izstrādā kolagēnu, izmantojot nodrošinājumu ar barības vielām: aminoskābēm (glicīnu, L-prolīnu, L-lizīnu), kuras atrodas B.T.A. produktos un kurām ir ļoti liela nozīme fibroblastu darbībā. Jo vairāk ir aminoskābju, jo augstāka šūnu dzīvotspēja un lielāks to skaits.

Kas ir В.Т.А.?

Trīs aminoskābes (glicīns, L-prolīns, L-lizīns), kas ir B.T.A. produktu sastāvā, veido kolagēnu. В.Т.А. atrodas dažādos produktos, kas izgatavoti uz aminoskābju bāzes: JALUPRO (injekcijām) un PROGLYME (dzerams šķīdums un dermotoloģiski kosmētiskās līnijas produkti pret novecošanos). Katrs produkts ir efektīvs pat atsevišķā pielietojumā. Savukārt JALUPRO un dzeramais šķīdums PROGLYME savstarpēji pastiprina viens otra iedarbību, taču vislabāk to lietošanu apvienot ar PROGLYME dermatoloģiski kosmētiskās līnijas produktiem pret novecošanos.

Kādas ir terapijas priekšrocības?

B.T.A. uzlabo ādas tonusu un elastīgumu, izlīdzina dziļās un virspusējās grumbas. Profesionālu dietologu veiktie klīniskie pētījumi apliecina, ka ievērojami samazinās grumbu dziļums un platums. Terapija ir pierādījusi, ka biorevitalizācijai un novecošanās un fotonovecošanās pazīmju mazināšanai ir teicami rezultāti. Šis efekts vēl pastiprinās un saglabājas 6 mēnešus. Terapijas kursu ieteicams veikt 2 reizes gadā. Produkta panesamība ir ļoti laba, un pēc procedūras var arī sauļoties.

B.T.A. ir apvienojama ar daudzām citām procedūrām, gan ķirurģiskām, gan fizikālām un ķīmiskām (pirms un pēc ķirurģiskas iejaukšanās, lāzera un termiskām procedūrām, elektroporēzes, mezoterapijas, IPL, pīlinga). Turklāt, pateicoties B.T.A. produktu lietošanai, minēto procedūru efekts pastiprinās.

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

70 - 115 €

Amino Jal Bioformula (5ml)

80 €

Amino Jal Strong Bioformula (5ml)

90 €

Hydrobooster (IBSA) 1,1ml

220 €

Jalupro HMW

115 €

Prophilio 2ml

320 €

Jalupro

90 €

HYALSTYLE Light

140 €

Jalevel 2ml

120 €

Hydrate 1,0ml

160 €

Placentex 1amp

50 €

Aquashine 2ml

145 €

Hydryal 4% Luminera 1,25ml

125 €

Aquashine BTX 2ml

160 €

Aquashine BR 2ml

145 €

Hydryal 3% Luminera 1,25ml

120 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku