Procedūras apraksts

Karboksiterapija jeb "gāzes" injekcijas - tas ir mezoterapjas paveids, tikai zem ādas barojošu kokteiļu vietā tiek ievadīta CO2 gāze. Šādi tiek stimulēta limfodrenāža un asinsrite, kas ļauj piesātināt audus ar skābekli, aktivizēt apmaiņas procesus.

Gadu gaitā nepareiza dzīvesveida un sliktu ekoloģisko apstākļu ietekmē mūsu asinsvadi pakāpeniski kļūst arvien trauslāki, neelastīgāki, sliktāk pievada skābekli un barības vielas šūnām, līdz ar to mūsu organisms sāk ciest no tā saucamā "skābekļa bada".

Noteiktās dozās ievadot zem ādas ogļskābo gāzi tiek mākslīgi palielināts šis skābekļa trūkums, un organisms, reaģējot uz palielināto ogļskābās gāzes koncentrāciju, sāk strādāt pastiprinātā režīmā: injekcijas vietā uzlabojas asinsrite un limfodrenāža, paātrinās apmaiņas procesi, aktīvi tiek izvadīti toksīni un sārņi.

Vietā, kur ievadīta, ogļskābā gāze iedarbojas 30 minūšu laikā pēc tam pilnībā izdaloties no organisma caur nierēm un plaušām. Tomēr gāzei izvadoties neapstājas pastiprināta audu un šūnu darbība: aktīvi tiek piegādāts skābeklis, tiek sintezēts kolagēns, izšķīst tauki. Tādejādi karboksiterapijas efekts, pirmkārt, ir asinsrites uzlabošanās un palielināta skābekļa pieplūde audiem.

Karboksiterapija ir ideāli piemērots risinājums tādām sarežģītām problēmām, kā maisiņi zem acīm, blāvs sejas ādas tonis, celulīts, strijas, rētas, psoriāze. CO2 injekcijas tiek aktīvi izmantotas pēcoperāciju periodā, jo paātrina ādas sadzīšanu, atveseļo un atjauno to.

Karboksiterapija - trāpījums tieši mērķī!

  • Loki zem acīm;
  • Ādas novecošana;
  • Pietūkums;
  • Sāpju novēršana;
  • Aptaukošanās;
  • Celulīts.

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

45 - 60 €

Acu zona

22 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku