Procedūras apraksts

Patiess skaistums ir ne tikai tas, kas ir redzams apkārtējo skatieniem, bet arī tas, kas ir ieauts mūsu kurpēs! Tieši tā – pedikīrs spēj būt ne vien maigas pēdas vai oriģināls nagu dizains, bet gan visīstākā skaistuma panaceja. Procedūra, pēc kuras baudījumu gūst katra ķermeņa šūna...

Mūsu salonā jēdzieni pedikīrs un SPA pedikīrs ir absolūti sinonīmi. Ja vēlaties, variet to saukt to par elitāru kāju kopšanu. Lai gan jāatzīst, ka daudziem mūsu klientiem tas ir kļuvis par dzīvesveida pašsaprotamu sastāvdaļu. Viņi negaida vasarīgo kurpju sezonas atklāšanu, bet gan atklāj daili sevī neatkarīgi no šī brīža gadalaika!

Kā zināms, uz cilvēka ķermeņa ir daudzi punkti, uz kuriem iedarbojoties tiek panākta organisma atslābināšanās un atveseļošanās. Taču vislielākā uzmanība būtu jāpievērš pēdām - visu nervu gali atrodas tieši tajās. Ar pareizu masāžas tehniku var panākt iedarbību uz konkrētām zonām, tādejādi panākot vēlamo efektu.

Pedikīrs Rīgā ir plaši pieejams, taču salons Nofrete ir vienīgais Latvijā, kas piedāvā pēdu masāžu ar čaumalām - īpašu pēdu masāžas procedūru, kuras laikā, izmantojot čaumalas, tiek panākta dziļo audu papildus stimulācija.

Tas nav viss! Piedāvājam:

  • Karalisko Taizemes pēdu masāžu - vieglu un estētisku pēdu masāžu, kura paredz secīgu iedarbību uz dažādām refleksogēnajām zonām;
  • Masāžu ar akmeņiem - bazalta akmeņu siltums pārnes siltumu un enerģiju vairāk, nekā to spēj masāža ar rokām;
  • Mulsinoši plašu nagu laku krāsu paleti, kas apmierinās pat pretenciozāko gaumi!

Mēs savijam labāko, ko spēj dot eiropeiska pieeja skaistuma kopšanā un Āzijas mantojums, proti, ārējo un iekšējo pievilcību.

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

25 €

Papildus iespējas

Lakošana
Gēlošana
Gēlošana ar Gelish
Lakošana ar Viny Luks
Akmeņu masāža
Taizemes pēdu masāža (parasti 30 €)
Pēdu masāža ar čaumalām (parasti 45 €)
Procedūra kājām(skrubis, masāža, krēms)

 

5 €
45 €
10 €
5 €
7 €
20 €
15 €
20 €

Sausais pedikīrs ar Gelish/Sensation laku

35 €

Dziļais pedikīrs ar vanniņu

35 €

Sausais franču pedikīrs ar Gelish/Sensation laku

35 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku