Procedūras apraksts

Liposakcija ar "CAVIT 2G" bez ķirurģiskas iejaukšanās

Nofrete saviem klientiem piedāvā pilnīgi jaunu metodi tauku nogulsnējumu un celulīta ārstēšanai, izmantojot kavitācijas principu.

Šīs neagresīvās ārstnieciskās metodes rezultāts ir līdzīgs ķirurģiskās ārstēšanas rezultātiem, tāpēc to var izmantot arī kā alternatīvo liposakciju. Kavitācijas fenomens pasaulē ir zināms jau gandrīz 40 gadus. Kavitācijas metodes izmantošanu atbalsta autoritatīvi klīniskie pētījumi.

Kavitācijas metode

Metodes būtība ir tāda, ka īpaša veida ultraskaņas viļņu iedarbības rezultātā taukšūnās (lipocītos) veidojas sīki mikro-pūslīši. Šie mikro-pūslīši palielinās, sašķidrina taukusl, un bez grūtībām izspiež tos no lipocītiem (taukšūnām), kā rezultātā samazinās ķermeņa apjoms un uzlabojas tā kontūras. Šādā veidā notiek taukšūnu fiziska sašķelšana, kuru apjoma palielināšanās ir nevēlamo tauku nogulsnējumu primārais cēlonis. Lipocītu (taukšūnu) membrānu sašķelšanās rezultātā tauki it kā „sašķidrinās” un dabīgā veidā tiek izvadīti no organisma:

  • 90% tauku tiek izvadīti ar limfātisko sistēmu;
  • 10% absorbē asinis, kur triglicerīdi (tauku molekulu pamats) pārvēršas glikozes molekulās, kā rezultātā organisms iegūst papildu enerģiju.

Tauku nogulsnēšanās zonas sievietes ķermenī ir ķermeņa apakšējā daļa, sāni, sēžamvieta, vēders, ceļgali un gurnu augšdaļa. Minētajās sievietes ķermeņa daļās taukaudi kļūst cietāki tāpēc, ka normāla tauku sintēzes procesa laikā nenotiek lipolīze sakarā ar vietēja estrogēna aktivitāti.

Vispārēja lipolīzes stimulācija, kas sasniedzama ar diētu palīdzību, nodrošina tauku zudumu vietās, kur tauku metabolisma process norit normāli. Kavitācijas metode izstrādāta speciāli tauku nogulsnējumu samazināšanai neharmoniski funkcionējošās ķermeņa daļās.

Piemēram, daudzas sievietes panāk to, ka taukaudi pazūd no sejas, krūšu rajona, utt. Ļoti grūti ir atbrīvoties no tauku nogulsnējumiem uz sēžamvietas. Kavitācijas procedūra palīdz veikt šo uzdevumu. Apstrādātajā zonā tauku uzkrāšanās kļūst neiespējama.

Ar aparātu "CAVIT 2G" veiktā kavitācija ir unikāla, jo tiek pielietota dinamiski spēcīgāka manipula kombinācijā ar fiksētām plāksnēm, kas vienas procedūras laikā ļauj apstrādāt 3-4 ķermeņa zonas.

Procedūras laikā pacientam nav nekādu sāpīgu sajūtu, vienīgi patīkams siltums. Katra procedūra ļauj samazināt apkārtmēru iedarbības zonā līdz 2,5 cm. Ja ir vēlme, pēc procedūru kursa veikšanas liposakciju bez ķirurģiskas iejaukšanās var turpmāk atkārtot ar viena mēneša intervālu.

CAVIT procedūras rezultāti:

  1. process norit ilgstoši;
  2. rezultāts ir manāms jau pēc pirmās procedūras;
  3. rezultāts ir noturīgs;
  4. nav negatīvu vizuālu un sajūtu efektu.

Ieteicamais procedūru kurss

Tauku nogulsnējumu cēloņa likvidēšanai – taukšūnu sašķelšanai vēlamajā zonā (mērķtiecīgas iedarbības rezultātā, kas ļauj modelēt ķermeņa kontūras pēc saviem ieskatiem, iedarbojoties uz problēmu zonām) - ieteicamas vidēji 8 procedūras, ar periodiskumu 1 reizi nedēļā. Šāds periodiskums ieteicams tāpēc, lai izvairītos no limfātiskās sistēmas pārslogošanas, jo katra seansa laikā notiek līdz 10 kubikcentimetru tauku „sašķidrināšana”, kas tiek izvadīti no organisma pilnīgi un neatgriezeniski.

Cenas

Procedūras ilgums

90 min

Procedūras cena

70 €

Papildus iespējas

Vibromasāža ar PROELLIXE Vibration

 

BEZMAKSAS

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku