Procedūras apraksts

Dzimumzīmes ir uz katra cilvēka ķermeņa – tās ir tikai neliels šūnu apkopojums ar melanīna pigmentu. Dzimumzīmes ir ne tikai iedzimtas, dabiski notiek jaunu dzimumzīmju rašanās. Taču biežāk tieši iegūtās dzimumzīmes, kas sākumā šķiet nekaitīgas, var pārtapt par ļaundabīgu audzēju – melanomu. Tādēļ dzimumzīmes ir pastāvīgi jāuzmana.

Ja kādai no dzimumzīmēm, kas ir uz jūsu ķermeņa, esat atklājuši kādu no tādām pazīmēm kā asimetrija, nevienādas, neskaidras kontūras, nevienmērīgs tonis, palielināšanās, tad obligāti dodieties pie speciālista uz pārbaudi. Vēlams arī periodiski pārbaudīt dzimumzīmes, neatkarīgi no kādu izmaiņu novērošanas.

Mūsu pieredzējušie speciālisti dermatologi uzmanīgi pārbaudīs jūsu dzimumzīmes ar dermatoskopu un citiem instrumentiem, kas ļauj ārkārtīgi akurāti apskatīt ādas veidojumu. Speciālisti noteiks dzimumzīmes robežas, tās šūnu raksturu (ļaundabīgas vai labdabīgas), dziļumu un citas īpašības, nepieciešamības gadījumā noteiks turpmāku apsekošanu un ārstēšanu. Viņi arī ieteiks, kā noteikt dzimumzīmju pārveidošanos par ļaundabīgām.

 

Atvainojiet, šis pakalpojums pagaidām nav pieejams.

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku