Procedūras apraksts

Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kā rezultātā tiek novērsti nelīdzenumi, pat sīkās grumbiņas, un seja burtiski atjaunojas. Šī metode ir paredzēta ādas novecošanās profilaksei un ar novecošanos saistīto kosmetoloģisko defektu korekcijai. Veicot pīlingu, tiek noņemts ādas virsējais pārragojušais un novecojušo šūnu slānis, un tiek „ieslēgti” atjaunošanās procesi, ievērojami uzlabojot ādas elastīgumu.

Kosmētiskais pīlings

Kosmētiskais virspusējais pīlings attīra ādu, uztur to elastīgu, noņem atmirušās šūnas, attīra poras un likvidē komedonus. Procedūru veicot regulāri, āda kļūst elastīga un mīksta.

Kosmētiskais virspusējais pīlings tiek veikts ar divu galveno „instrumentu” palīdzību - skrubi un gommāžu. Skrubji satur augu valsts vai „rūpnieciskas” izcelsmes abrazīvus. Dabīgajos skrubjos tiek izmantoti malti kokosrieksti vai mandeļu kodoli, vai kviešu klijas – tieši tie „noloba” virsējo ādas slāni ar atmirušajām šūnām.

Jutīgākai ādai tiek izmantoti gommāži – to iedarbība ir maigāka un nerada ādā traumas.  Gommāžus un skrubjus uzklāj ar pirkstgalu spilventiņiem, apvienojot šo procedūru ar sejas kosmētisko masāžu. Gommāžus no sākuma uzklāj uz sejas, pēc tam ar pirkstiem to noritina kopā ar augšējo šūnu slāni. Kontrindikācijas gommāžu lietošanā ir ādas novecošanās procesi – zaudējot elastīgumu, āda var izstiepties.

Kosmētiskais pīlings var būt arī ķīmisks – savu laiku nokalpojušās šūnas nevis mehāniski noņem, bet izšķīdina. Tas notiek, pateicoties pīlinga krēmu sastāvā esošajām augļskābēm: pienskābei, ābolskābei, citronskābei. Daži pīlingi satur fermentus; mūsdienu kosmetoloģijā visbiežāk tiek izmantoti fermenti, kas iegūti no augļiem, piemēram, papaijas vai kivi. Kosmētiskā pīlinga lietošanas biežums ir atkarīgs galvenokārt no ādas stāvokļa, taču tam nevajadzētu būt biežāk par vienu – divām reizēm nedēļā.

Ķīmiskais pīlings

Ķīmiskais pīlings tiek veikts ar īpašu sastāvu un ķīmiskām vielām, kas izsauc ādas virsējās kārtas apdegumu, kā rezultātā notiek virsējā slāņa atlobīšanās. Pīlings sākas ar ādas attīrīšanu, lai normalizētu tās skābumu un to attaukotu. Vāji skābju šķīdumi vienmērīgi atloba epidermas slāni, izraisot paātrinātu kolagēna sintēzi, paaugstinot ādas tonusu un elastīgumu. Pēc tam skābes iedarbība tiek neitralizēta.

Kosmetoloģijā izmanto vidēja dziļuma pīlingu, kad skābe nokļūst līdz vidējiem ādas slāņiem, kā arī dziļo vai virspusējo ķīmisko pīlingu. Virspusējais ķīmiskais pīlings tiek veikts ar alfahidroksilskābēm, glikolskābi.

AHA pīlings

AHA pīlings (ar alfahidroksilskābēm) tiek uzskatīts par vieglu pīlingu, un reizē ļoti efektīgu. Tā ir ļoti saudzējoša metode, kas neizjauc darba ritmu; tādu pīlingu var sākt jau jaunībā ādas novecošanās profilaksei. Indikācijas ir problēmas ar taukainu ādu, piņņu atstātas pēdas.
Augļskābes iegūst tiešā veidā no vīnogām vai cukurniedrēm. Metodi, skābes koncentrāciju un procedūru skaitu nosaka ārsts – dermatologs. Parasti tie ir 5 – 10 seansi ar 10 – 15 dienu pārtraukumiem.

Glikolskābes pīlings

Glikolskābes pīlings tiek izmantots ādas atjaunināšanai, sīko grumbiņu likvidēšanai uz sejas un zem acīm. Lai likvidētu seklās mīmiskās grumbiņas, pietiek ar divu nedēļu ilgu terapiju. Dažreiz pēc glikolskābes pīlinga rodas tūska un apsārtums, kam būtu jāizzūd diennakts laikā. Lai novērstu sarežģījumus pēc procedūras, parasti ādu pīlinga veikšanai sagatavo mājās, izmantojot vājus glikolskābes šķīdumus.

Kā redzat, mūsdienās ir daudz iespēju atkal atgūt jaunu un veselīgu ādu.

PRX T33 pīlings

PRX-T33 procedūra stimulē ādas atjaunošanos. Tā ir mērķēta uz intensīvu sejas, kakla, dekoltē zonas, roku ādas atjaunošanu, un tā veicina jauna kolagēna karkasa veidošanos. Rezultātā tiek panākts acumirklīgs liftinga efekts, uzlabojās ādas turgors, izlīdzinās reljefs un sašaurinās ādas poras.

Pēc procedūras nav nepieciešams rehabilitācijas periods – tā ir nesāpīga, ātra, un to var veikt jebkurā gada laikā, jo to neietekmē sezonalitāte.

BioRePeelCl3 pīlings

BioRePeelCl3 – inovatīvs līdzeklis ar patentētu divfāžu tehnoloģiju, kas sniedz biostimulējošu, revitalizējošu un pīlinga efektu. Preparāta izgatavotājs: CMED AESTHETIC (Itālija)

Speciālisti

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

60 - 75 €

PRX T33 pīlings

75 €

BioRePeelCl3 pīlings

60 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!