Procedūras apraksts

Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kā rezultātā tiek novērsti nelīdzenumi, pat sīkās grumbiņas, un seja burtiski atjaunojas. Šī metode ir paredzēta ādas novecošanās profilaksei un ar novecošanos saistīto kosmetoloģisko defektu korekcijai. Veicot pīlingu, tiek noņemts ādas virsējais pārragojušais un novecojušo šūnu slānis, un tiek „ieslēgti” atjaunošanās procesi, ievērojami uzlabojot ādas elastīgumu.

Kosmētiskais pīlings

Kosmētiskais virspusējais pīlings attīra ādu, uztur to elastīgu, noņem atmirušās šūnas, attīra poras un likvidē komedonus. Procedūru veicot regulāri, āda kļūst elastīga un mīksta.

Kosmētiskais virspusējais pīlings tiek veikts ar divu galveno „instrumentu” palīdzību - skrubi un gommāžu. Skrubji satur augu valsts vai „rūpnieciskas” izcelsmes abrazīvus. Dabīgajos skrubjos tiek izmantoti malti kokosrieksti vai mandeļu kodoli, vai kviešu klijas – tieši tie „noloba” virsējo ādas slāni ar atmirušajām šūnām.

Jutīgākai ādai tiek izmantoti gommāži – to iedarbība ir maigāka un nerada ādā traumas.  Gommāžus un skrubjus uzklāj ar pirkstgalu spilventiņiem, apvienojot šo procedūru ar sejas kosmētisko masāžu. Gommāžus no sākuma uzklāj uz sejas, pēc tam ar pirkstiem to noritina kopā ar augšējo šūnu slāni. Kontrindikācijas gommāžu lietošanā ir ādas novecošanās procesi – zaudējot elastīgumu, āda var izstiepties.

Kosmētiskais pīlings var būt arī ķīmisks – savu laiku nokalpojušās šūnas nevis mehāniski noņem, bet izšķīdina. Tas notiek, pateicoties pīlinga krēmu sastāvā esošajām augļskābēm: pienskābei, ābolskābei, citronskābei. Daži pīlingi satur fermentus; mūsdienu kosmetoloģijā visbiežāk tiek izmantoti fermenti, kas iegūti no augļiem, piemēram, papaijas vai kivi. Kosmētiskā pīlinga lietošanas biežums ir atkarīgs galvenokārt no ādas stāvokļa, taču tam nevajadzētu būt biežāk par vienu – divām reizēm nedēļā.

Ķīmiskais pīlings

Ķīmiskais pīlings tiek veikts ar īpašu sastāvu un ķīmiskām vielām, kas izsauc ādas virsējās kārtas apdegumu, kā rezultātā notiek virsējā slāņa atlobīšanās. Pīlings sākas ar ādas attīrīšanu, lai normalizētu tās skābumu un to attaukotu. Vāji skābju šķīdumi vienmērīgi atloba epidermas slāni, izraisot paātrinātu kolagēna sintēzi, paaugstinot ādas tonusu un elastīgumu. Pēc tam skābes iedarbība tiek neitralizēta.

Kosmetoloģijā izmanto vidēja dziļuma pīlingu, kad skābe nokļūst līdz vidējiem ādas slāņiem, kā arī dziļo vai virspusējo ķīmisko pīlingu. Virspusējais ķīmiskais pīlings tiek veikts ar alfahidroksilskābēm, glikolskābi.

AHA pīlings

AHA pīlings (ar alfahidroksilskābēm) tiek uzskatīts par vieglu pīlingu, un reizē ļoti efektīgu. Tā ir ļoti saudzējoša metode, kas neizjauc darba ritmu; tādu pīlingu var sākt jau jaunībā ādas novecošanās profilaksei. Indikācijas ir problēmas ar taukainu ādu, piņņu atstātas pēdas.
Augļskābes iegūst tiešā veidā no vīnogām vai cukurniedrēm. Metodi, skābes koncentrāciju un procedūru skaitu nosaka ārsts – dermatologs. Parasti tie ir 5 – 10 seansi ar 10 – 15 dienu pārtraukumiem.

Glikolskābes pīlings

Glikolskābes pīlings tiek izmantots ādas atjaunināšanai, sīko grumbiņu likvidēšanai uz sejas un zem acīm. Lai likvidētu seklās mīmiskās grumbiņas, pietiek ar divu nedēļu ilgu terapiju. Dažreiz pēc glikolskābes pīlinga rodas tūska un apsārtums, kam būtu jāizzūd diennakts laikā. Lai novērstu sarežģījumus pēc procedūras, parasti ādu pīlinga veikšanai sagatavo mājās, izmantojot vājus glikolskābes šķīdumus.

Kā redzat, mūsdienās ir daudz iespēju atkal atgūt jaunu un veselīgu ādu.

Speciālisti

Lidija Zolina

Lidija Zolina

Kvalificēts ārsts - dermatologs.

Olga Ostrovska

Olga Ostrovska

Sertificēta kosmetoloģe ar augstāko medicīnisko izglītību. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē. Kosmetoloģes kvalifikāciju ieguvusi Starptautiskājā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā.

Papildus izglītība:
Klasiskas ārstnieciskās masāžas kursi
Latvijas fizioterapeitu medicīnas asociācijas, sertifikāts, ūdensdziedniecības speciāliste
Medical Micro needle therapy
Limfodrenāža sejai un ķermenim
Thread Lifting Technology
Roll Stretch massage technique
Sejas un dekolte estētiskā manuālā modelēšana
Botulinum toxin for facial furrows

Sniegtie pakalpojumi:
Individuālas konsultācijas par sejas ādas stāvokli un kopšanu
Aparātkosmetoloģija
Ķīmiskie pīlingi
Sejas kopjošas procedūras
Sejas, kakla un dekoltē masāža
Mezoterapija, biorevitalizācija, mezodiegi
Botulīntoksīna injekcijas

Devīze:
Individuāla pieeja katram klientam sniedzot kvalitatīvus un rezultatīvus pakalpojumus

Aleksandra Lifšica

Aleksandra Lifšica

Sertificēta kosmetoloģe ar medicīnisko izglītību

Sniegtie pakalpojumi:
Injekciju metodikas sejai un ķermenim
Sejas procedūras izmantojot DMK, Ericson Laboratoire,
Christina, Ingrid Millen, Menard Ķermeņa korekcija izmantojot aparātmetodiku

Anželika Bernotaite

Anželika Bernotaite

Esmu dzimusi 1971. gadā. Pēc vidusskolas, ņemot par pamatu vidējo izglītību, strādāju slimnīcās sakarā ar jaundzimušo patoloģijām un onkoloģiskajā dispanserā.

1993. gadā devos bērna kopšanas atvaļinājumā. Šajā laikā apguvu friziera mākslu un beidzu K.Bogomolova stilistu skolu.

2002. gadā mani pieņēma darbā skaistumkopšanas salonā (Nofrete). Apguvu figūras korekcijas, vaksācijas, kā arī cukura epilācijas metodes. Centos pilnveidot sevi gan mākslinieciskā jomā, gan arī izmantoju medicīnas zināšanas.

Esmu strādājusi ar visām mezoterapijas tehnikām. Beidzu permanentās kosmētikas un mikropunktūras augstākā līmeņa kursus. Pārzinu arī skropstu pieaudzēšanas tehniku.

Strādājot salonā 13 gadus, esmu izstrādājusi savu iekšējo devīzi (ārējais skaistums nāk no iekšienes).

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

45 - 50 €

Kosmētiskais pīlings

50 €

Ķīmiskais pīlings

50 €

AHA pīlings

50 €

Glikolskābes pīlings

50 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku

Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Marina Vnukova Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Dina Mihailova Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Kārlis Vērdiņš