Procedūras apraksts

Mīmisko grumbu korekcija

Botoksa injekciju korekcijas rezultāts lielā mērā ir atkarīgs no sejas ādas stāvokļa - tās elastīguma pakāpes, grumbu un līniju dziļuma, kā arī to „ilguma”. Pacientiem, kuriem ir izteiktas ar novecošanos saistītas izmaiņas ādā, mēs vispirms iesakām veikt papildus atjauninošu procedūru kursu, kā, piemēram:

Hipermīmiskās grumbas, kas visvairāk ir izteiktas uz pieres, starp uzacīm un paraorbitālā apvidū, ir samērā izplatīts kosmētiskais defekts. Sejas muskuļu paaugstināta aktivitāte ir viens no provocējošiem faktoriem mīmisko grumbu attīstībā. Alastera un Džīnas Karutersu (Alastair and Jean Carruthers - Vankūvera, Kanāda, 1991) atklājums par A tipa botulisma toksīna ietekmi uz mīmiskajām grumbām ir uzskatāms par ievērojamu progresu estētiskajā medicīnā.

Angļu profesors D. Lou uzskata, ka botulisma toksīns ir atklājis jaunu ēru – iedarbību uz sejas muskuļiem bez ķirurģiskas iejaukšanās. Botulotoksīna terapeitiskās iedarbības nozīmīgumu nosaka tā atslābināšanas spēja pēc tā lokalizētas ievadīšanas muskulī. Botilīna injekcijas ārstnieciskos nolūkos var ievadīt jebkuros pieejamos muskuļos, kas atrodas patoloģiskas saraušanās stāvoklī. Īslaicīga denervācija neizraisa mīmiskās muskulatūras atrofiju, un kustību aktivitāte pilnībā atjaunojas laikā no 4 mēnešiem līdz 1 gadam.

Botoksa jeb botulīna injekciju aktīvā viela ir proteīns, kas bloķē acetilholīna atbrīvošanu organismā un atslābina muskuļus. Preparātus izmanto mīmisko grumbu novēršanai un pastiprinātas sviedru izdalīšanās – hiperhidrozes (plaukstas, pēdas, paduses) - ārstēšanai. Galvenās injekciju zonas ir grumbas uz pieres, acu kaktiņos, uz virsdegunes un deguna virspuses, uz virslūpas. Veicot procedūras regulāri, muskuļi atslābst, jebkura dziļuma grumbas izlīdzinās, un tiek aizturēta jaunu grumbu veidošanās. Uz visiem laikiem var aizmirst par „zosu kājiņām” acu un lūpu kaktiņos, vai par dziļajām „dusmu” rievām uz pieres.

Iedarbības ilgums

Parasti rezultāts ir pamanāms 3-5 dienas pēc injekcijas. Maksimālais rezultāts tiek sasniegts 10.-14. dienā, un tas ilgst apmēram 4-6 mēnešus. Procedūru var atkārtot vairākas reizes. Botoksa injekcijas apvienojumā ar kontūru plastiku, dažādiem dermabrāzijas veidiem un estētiskā profila plastiskajām operācijām dod iespēju sasniegt izteiktus un noturīgus korekcijas rezultātus.

Cenas

Procedūras ilgums

30 - 60 min

Procedūras cena

57 - 230 €

Krociņas starp uzacīm

128 - 175 €

Zona ap acīm

57 - 100 €

Piere

100 - 230 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku