Procedūras apraksts

Saule. Kādreiz mēs sildījāmies tās svilinošajos staros stundām ilgi, vēloties, lai tā padara mūsu bālo piena krāsas ādu brūnāku. Šobrīd dermatologi iesaka mums izvairīties no tiešiem saules stariem.

Pāragras krunkas, pigmentācija, atūdeņošana, paplašināti kapilāri un asinsvadu "zvaigznītes" - visas šīs nepatīkamās metamorfozes ir saules izraisītas un tiek dēvētas par "fotonovecošanu".

Fotoatjaunošana ir procedūra, kas palīdz pārvarēt augstāk minētās nepatīkamas sekas. Šajā procedūrā tiek izmantoti gaismas stari.

Galvenais mērķis šajā procedūrā ir pigments, kurš aktīvi absorbē gaismu. Tas tiek uzsildīts, secīgi nododot siltumu šūnu sieniņām. Šūnas, savukārt, izvada iekaisumu mediatorus, kas nonāk savienošanas audos, kuros atrodas kolagēns un elastīns – faktori, kuri atbild par ādas elastīgumu. Īpašas šūnas – fibroblasti - sāk aktīvi sintezēt jaunu kolagēnu. Fotoatjaunošanas rezultātā novītušā ādā rodas jaunas kolagēna un elastīna šķiedras, un tā atkal kļūst jauna un tvirta. Nobriedušas ādas kolagēns pats var absorbēt noteiktu viļņu garumu un sadalīties, tā vietā savukārt tiek sintezējot jaunas šķiedras.

Fotometode ļauj atbrīvoties no asinsvadu elementiem un dziedē rētas, kā arī palīdz novērst pigmentācijas problēmas. Kā zināms, pret pigmentāciju bieži vien nevar palīdzēt ne dermas slīpēšana, ne ķīmiskais pīlings, turpretī pēc fotoatjauošanas plankumi paliek gaišāki jau pēc vienas procedūras, bet pēc otrās - jau pilnīgi pazūd. Cita svarīga fotoārstēšanas priekšrocība ir ādas atbrīvošana no pinnēm un aknes.

Uzsākot fotoatjaunošanas seansus pacientam jāizvairās no tiešiem saules stariem divas nedēļas pirms un divas nedēļas pēc procedūras. Ārstniecības kursa laikā jāizmanto kosmētika ar spēcīgu saules aizsardzību. 

Indikācijas:

  • pāragra ādas novecošanās,
  • pigmentācija,
  • dehidrācija,
  • paplašināti kapilāri,
  • asinsvadu zvaigznītes.

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

100 - 450 €

Kakls

143 €

Seja

256 - 315 €

Seja + kakls

315 - 420 €

Seja + kakis + dekoltē

450 €

Dekoltē

256 €

Rokas

240 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku