Procedūras apraksts

Mikrodermabrāzija UltrapeelTM - jaunvārds zinātnē par ādas kopšanu. Ar aparātu veiktās mikroabrāzijas sistēma UltrapeelTM – novatoriski tehnoloģiski izgudrojumi apvienojumā ar itāliešu laboratorijas MATTIOLI ENGINEERING (Itālija) nenovērtējamo pieredzi.

Ar sistēmu UltrapeelTM tiek veikta ārstnieciskā terapija visiem ādas tipiem, kas ir efektīva gan katrai procedūrai atsevišķi, gan arī ārstēšanas rezultātam kopumā.

Vadāmā mikroabrāzija UltrapeelTM ir neķirurģiska un neagresīva metodika, kas piedāvā regulējamu un drošu ādas slīpēšanu bez inficēšanas riska. Tā ir kļuvusi par lielisku alternatīvu lāzera slīpēšanai un ķīmiskajam pīlingam, jo tai praktiski nav kontrindikāciju un nevēlamu blakusparādību. Tā ir ātra, gandrīz nesāpīga metode, kas neprasa nekādu iepriekšēju ārstēšanu vai vietējo anestēziju, tādēļ pacienti ir apmierināti un novērtē tās rezultātus uzreiz un pēc nopelniem.

Mikroabrāzijas sistēmā UltrapeelTM tiek izmantoti alumīnija oksīda (korunda) inertie mikrokristāli ar augstu attīrīšanas līmeni, kuri ar lielu ātrumu „bombardē” ādas virsmu. Mikrokristālu izmēri atbilst epidermas augšējo slāņu šūnu izmēriem, kas izslēdz traumas iespējamību un paātrina ādas reģenerācijas procesu. Speciāla uzgaļu konstrukcija nodrošina maksimālu ādas virsmas aptvērumu procedūras veikšanas laikā.

Procedūru drošums ir galvenais MATTIOLI ENGINEERING nosacījums.

Indikācijas:

  • grumbaina āda;
  • saules bojāta āda;
  • vītusi āda;
  • sabiezināta āda;
  • āda ar sabiezējumiem un pigmenta plankumiem;
  • āda ar akni;
  • rētas un rētaudi;
  • hiperpigmentācija;
  • izstiepumi;
  • tetovējumu likvidēšana.

Procedūras lieliskais efekts izpaužas tādējādi, ka klients pēc procedūras atstāj salonu ar tīru, svaigu un mirdzošu ādu, kas ir rezultāts epidermas šūnu struktūras reģenerācijai.

Mikroabrāzija tiek izmantota, ja ir blāva sejas krāsa, aizsērējušas poras, sabiezināti epidermas augšējie slāņi, pigmenta plankumi, ar novecošanos saistītas izmaiņas ādā, akne un pēc-aknes (ieskaitot piņņu atstātās rētas), to izmanto arī izstiepumu samazināšanai un likvidēšanai.
Mikroabrāzija – tā ir nosacīti nesāpīga procedūra, kas dod ātrus rezultātus.
 
Bez patstāvīgiem terapeitiskiem mikroabrāzijas kursiem mūsu salona ārsti var ieteikt šo procedūru apvienojumā ar ādas virsmas sagatavošanu apstrādei ar lāzeru vai pirms kosmētiskas operācijas.

Cenas

Procedūras ilgums

90 min

Procedūras cena

50 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku