Procedūras apraksts

Nagu pieaudzēšana ar gēlu

Nagu pieaudzēšana ar gēlu mūsdienās nav vairs unikāls, taču samērā pieprasīts pakalpojums. Tieši nagu pieaudzēšana ar gēlu ir vienkāršs veids, kā iegūt ideālu un noturīgu manikīru uz ilgu laiku, bez grūtībām izveidojot nagus pievilcīgus un krāšņus. Turklāt nagu pieaudzēšana ar gēlu paredz arī to aizsardzību pret dabīgām ārējām ietekmēm, kā arī nodrošina reprezentablu izskatu.

No visa piedāvātā risinājumu klāsta nagu pieaudzēšana ar gēlu ir visizplatītākais un finansiāli izdevīgākais veids, kas paver iespēju dabīgai nagu korekcijai. Citiem vārdiem sakot, šī nagu pieaudzēšanas procedūra neskar nagu plātnītes dziļi, tādā veidā ļaujot tām „elpot”. Turklāt jāņem vērā, ka nagu pieaudzēšanai izmantojamais gēls neizsauc alerģiju, tāpēc ar rokām, kurām veikts šāds manikīrs, nebaidoties alerģiskas reakcijas, var pieskarties vai paberzēt, piemēram, acis.
 
Un visbeidzot, par izskatu.
Jāpiezīmē, ka nagu pieaudzēšana ar gēlu nodrošina nagu izskatu, kas vistuvāk dabiskajam. Tādā veidā šī procedūra pāris stundu laikā ļauj iegūt ideālu rezultātu.

Cenas

Procedūras ilgums

120 min

Procedūras cena

45 €

Korekcija

40 €

Nagu franču modelēšana ar gēlu

45 €

Profilakse (franču gēlu nagi)

40 €

Gēla noņemšana (bez citām procedūrām)

10 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku