Procedūras apraksts

Procedūra pigmentācijas normalizācijai

Pigmentācija rodas melanīna sintēzes rezultātā, tam nokļūstot ādas audos, matu folikulos vai acs varavīksnenē. Melanīnu izstrādā melanocīti. Ādas krāsu nosaka melanocītu daudzums, to spēja nogādāt melanīnu epidermas virsējā slāņa keratinocītos, kā arī melanīna granulas saturošo melanosomu izmērs. Pigmentāciju iedala vairākos veidos:

Ģenētiskā pigmentācija

Kas attiecas uz ādas pigmentāciju, zemeslodes iedzīvotāji savstarpēji atšķiras ar lielu ģenētisku daudzveidību. Dažādu tautu pārstāvju ādas krāsa ir atkarīga no stiprākas vai vājākas pigmentācijas. Āda var būt gaišāka vai tumšāka, un tā ietver visu nokrāsu diapazonu no ļoti tumšas līdz ļoti gaišai ādas krāsai.

Pigmentācija ultravioleto staru iedarbības rezultātā

Šī veida pigmentāciju izraisa dabīga ādas aizsargreakcija. Katram cilvēkam izmainās ādas krāsa atkarībā no ultravioleto staru iedarbības stipruma.

Pigmentācija saistīta ar novecošanos

Līdz ar gadiem uz ādas, it īpaši uz sejas un roku ādas, parādās tumšāki laukumi – līdz pat ļoti tumšiem plankumiem. Šādi pigmenta plankumi rodas lielas melanīna koncentrācijas rezultātā epidermas keratinocītos.

Depigmentācija - Jauni atklājumi un metode!

Zinātnieki ir izstrādājuši paņēmienu, kas ļauj iedarboties uz melanoģenēzes procesa sākumu DNS gēnu līmenī, kurus satur melanocītu kodoli. Lielākās daļas kosmētikas līdzekļu lietošanas pamatā ir tradicionālā metode iedarbībai uz virsējiem ādas slāņiem.

Jaunā procedūra PERFECTION-WHITE EXPERTISE piedāvā principiāli jaunu, novatorisku pieeju problēmu risināšanā, pamatojoties uz pigmentācijas bioloģiskā mehānisma izpēti un paredzot iedarbību divos līmeņos:

  • izmainīt sākotnējo ģenētisko mehānismu, kas izraisa pigmentācijas procesu.
  • izmainīt dažādu vielu darbību, kas atbild par pigmenta izstrādi.

Galvenais ferments - Tirozināze

Tirozināze – tas ir ferments, kas katalizē melanīna izstrādes procesu, oksidējoties tirozīnam. Tirozināze ir olbaltumviela, kas rodas aminoskābju savienojuma rezultātā. Šo savienojumu nosaka informācija, kuras nesēji ir šūnas kodola DNS gēni. Šos gēnus var saukt par „tirozināzes izstrādes kodiem”. Lai tirozināze kļūtu aktīva un spētu pildīt fermenta lomu, tai jāpārveidojas reakcijās ar fosfora savienojumiem. Šo tirozināzes procesu katalizē īpašs ferments proteīnkināze-C (PKC). PKC aktivitāti, savukārt, regulē kalcija jons Ca2+. Tādējādi tirozināzes aktivitāte ir atkarīga no kalcija jonu klātbūtnes melanocītos.

DNS (gēns) – Ģenētiskā transkripcija – iRNS – Ģenētiskā transkripcija – Olbaltumviela

Ģenētiskās pigmentācijas regulācija ar O.D.A. White®

O.D.A. White® (oktadecēnskābe) iegūst dabīgās augu izcelsmes oleīnskābes biofermentācijas ceļā.

Tā nomāc melanīna sintēzes procesa metabolismu melanocītu kodola līmenī. iRNS (informācijas ribonukleīnskābe), kas kodē tirozinazes izstrādi, sintēzes samazināšanās samazina arī tirozināzes veidošanos, un līdz ar to - melanīna izstrādi.

KĀDĀ VEIDĀ?

DNS transkripcijas faktoru ģenētisko aktivitāti var regulēt ar peroksisomu proliferāciju aktivējošiem receptoriem (PPAR). PPAR receptori pieder pie šūnu kodolu receptoru grupas - tie atrodas visu veidu šūnu kodolu membrānā, un to funkcijas regulē īpašas molekulas (tā saucamie ligandi). Aktīvā stāvoklī PPAR receptori stimulē DNS transkripciju, līdz ar to arī olbaltumvielu sintēzi.

PERFECTION

INDIKĀCIJAS

Profesionālā kopšana ādas balināšanai ar TRĪSKĀRŠU iedarbību: Iedarbība ģenētiskā līmenī – Pārmērīgas pigmentācijas novēršana – Aizsargdarbība. Ģenētiskās programmas izmainīšana – Tieša iedarbība uz melanocītu kodolu – Tirozināzes aktivitātes nomākšana – Melanīna sintēzes samazināšana.

1. Ādas attīrīšana

Attīra sejas un kakla ādu ar kosmētisko pieniņu (atkarībā no ādas tipa). Nobeigumā lieto losjonu ACTI-WHITE E679.

2. Skrubis

Uzklāj skrubi MELANO-CLEAR E673 uz sejas un kakla ādas ar apļveida kustībām. Noskalo ar ūdeni. Nobeigumā lieto losjonu ACTI-WHITE E679.

3. Serums

Uzklāj serumu MELANO-STOP E675 uz sejas un kakla ādas. Uzklāj ABRASIVE TWISTER E681 ar lēnām vienmērīgām kustībām, īpašu uzmanību veltot pigmenta plankumiem.

4. Maskas pagatavošana

Sajauc paciņas saturu maska EXTRA-WHITE E678 ar 40 ml LOSJONA ACTI-WHITE E679.

5. Masāža

Uzklāj koncentrātu lietošanai uz nakti MELANO-REPAIR E677 un veic ilgstošu masāžu.

6. Maskas uzklāšana

Uzklāj plānu kārtu maskas EXTRA-WHITE E678, uz plakstiņiem uzliek vates diskus, kas piesūcināti ar nomierinošo losjonu BIO-OPTIC E234.

Uz sejas un kakla uzliek marles salveti un seko, lai tā cieši pieguļ ādai.

Pēc tam viegli pavelk to uz augšu sejas un kakla modelēšanai.

Uzklāj uz salvetes otru, biezāku maskas kārtu un atstāj uz 15 minūtēm. Pēc tam salveti uzmanīgi noņem.

Maskas pārpalikumu noskalo ar ūdeni un ieziež ādu ar losjonu ACTI-WHITE E679.

7. Seruma uzklāšana

Uzklāj serumu DEPIGMAX PERFECTION E676, īpašu uzmanību veltot pigmenta plankumiem.

8. Modelēšanas nobeigums

Uzklāj krēmu NUTRI-PERFECT PERFECTION E680 un veic sejas un kakla vieglas modelēšanas procedūru, līdz krēms pilnīgi iesūcas.

Procedūras ilgums – 1h 15min

Kurss  = 8 – 10 seansi

Biežums = 1 - 2x nedēļā

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

50 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku