Procedūras apraksts

Procedūra pigmentācijas normalizācijai

Pigmentācija rodas melanīna sintēzes rezultātā, tam nokļūstot ādas audos, matu folikulos vai acs varavīksnenē. Melanīnu izstrādā melanocīti. Ādas krāsu nosaka melanocītu daudzums, to spēja nogādāt melanīnu epidermas virsējā slāņa keratinocītos, kā arī melanīna granulas saturošo melanosomu izmērs. Pigmentāciju iedala vairākos veidos:

Ģenētiskā pigmentācija

Kas attiecas uz ādas pigmentāciju, zemeslodes iedzīvotāji savstarpēji atšķiras ar lielu ģenētisku daudzveidību. Dažādu tautu pārstāvju ādas krāsa ir atkarīga no stiprākas vai vājākas pigmentācijas. Āda var būt gaišāka vai tumšāka, un tā ietver visu nokrāsu diapazonu no ļoti tumšas līdz ļoti gaišai ādas krāsai.

Pigmentācija ultravioleto staru iedarbības rezultātā

Šī veida pigmentāciju izraisa dabīga ādas aizsargreakcija. Katram cilvēkam izmainās ādas krāsa atkarībā no ultravioleto staru iedarbības stipruma.

Pigmentācija saistīta ar novecošanos

Līdz ar gadiem uz ādas, it īpaši uz sejas un roku ādas, parādās tumšāki laukumi – līdz pat ļoti tumšiem plankumiem. Šādi pigmenta plankumi rodas lielas melanīna koncentrācijas rezultātā epidermas keratinocītos.

Depigmentācija - Jauni atklājumi un metode!

Zinātnieki ir izstrādājuši paņēmienu, kas ļauj iedarboties uz melanoģenēzes procesa sākumu DNS gēnu līmenī, kurus satur melanocītu kodoli. Lielākās daļas kosmētikas līdzekļu lietošanas pamatā ir tradicionālā metode iedarbībai uz virsējiem ādas slāņiem.

Jaunā procedūra PERFECTION-WHITE EXPERTISE piedāvā principiāli jaunu, novatorisku pieeju problēmu risināšanā, pamatojoties uz pigmentācijas bioloģiskā mehānisma izpēti un paredzot iedarbību divos līmeņos:

  • izmainīt sākotnējo ģenētisko mehānismu, kas izraisa pigmentācijas procesu.
  • izmainīt dažādu vielu darbību, kas atbild par pigmenta izstrādi.

Galvenais ferments - Tirozināze

Tirozināze – tas ir ferments, kas katalizē melanīna izstrādes procesu, oksidējoties tirozīnam. Tirozināze ir olbaltumviela, kas rodas aminoskābju savienojuma rezultātā. Šo savienojumu nosaka informācija, kuras nesēji ir šūnas kodola DNS gēni. Šos gēnus var saukt par „tirozināzes izstrādes kodiem”. Lai tirozināze kļūtu aktīva un spētu pildīt fermenta lomu, tai jāpārveidojas reakcijās ar fosfora savienojumiem. Šo tirozināzes procesu katalizē īpašs ferments proteīnkināze-C (PKC). PKC aktivitāti, savukārt, regulē kalcija jons Ca2+. Tādējādi tirozināzes aktivitāte ir atkarīga no kalcija jonu klātbūtnes melanocītos.

DNS (gēns) – Ģenētiskā transkripcija – iRNS – Ģenētiskā transkripcija – Olbaltumviela

Ģenētiskās pigmentācijas regulācija ar O.D.A. White®

O.D.A. White® (oktadecēnskābe) iegūst dabīgās augu izcelsmes oleīnskābes biofermentācijas ceļā.

Tā nomāc melanīna sintēzes procesa metabolismu melanocītu kodola līmenī. iRNS (informācijas ribonukleīnskābe), kas kodē tirozinazes izstrādi, sintēzes samazināšanās samazina arī tirozināzes veidošanos, un līdz ar to - melanīna izstrādi.

KĀDĀ VEIDĀ?

DNS transkripcijas faktoru ģenētisko aktivitāti var regulēt ar peroksisomu proliferāciju aktivējošiem receptoriem (PPAR). PPAR receptori pieder pie šūnu kodolu receptoru grupas - tie atrodas visu veidu šūnu kodolu membrānā, un to funkcijas regulē īpašas molekulas (tā saucamie ligandi). Aktīvā stāvoklī PPAR receptori stimulē DNS transkripciju, līdz ar to arī olbaltumvielu sintēzi.

PERFECTION

INDIKĀCIJAS

Profesionālā kopšana ādas balināšanai ar TRĪSKĀRŠU iedarbību: Iedarbība ģenētiskā līmenī – Pārmērīgas pigmentācijas novēršana – Aizsargdarbība. Ģenētiskās programmas izmainīšana – Tieša iedarbība uz melanocītu kodolu – Tirozināzes aktivitātes nomākšana – Melanīna sintēzes samazināšana.

1. Ādas attīrīšana

Attīra sejas un kakla ādu ar kosmētisko pieniņu (atkarībā no ādas tipa). Nobeigumā lieto losjonu ACTI-WHITE E679.

2. Skrubis

Uzklāj skrubi MELANO-CLEAR E673 uz sejas un kakla ādas ar apļveida kustībām. Noskalo ar ūdeni. Nobeigumā lieto losjonu ACTI-WHITE E679.

3. Serums

Uzklāj serumu MELANO-STOP E675 uz sejas un kakla ādas. Uzklāj ABRASIVE TWISTER E681 ar lēnām vienmērīgām kustībām, īpašu uzmanību veltot pigmenta plankumiem.

4. Maskas pagatavošana

Sajauc paciņas saturu maska EXTRA-WHITE E678 ar 40 ml LOSJONA ACTI-WHITE E679.

5. Masāža

Uzklāj koncentrātu lietošanai uz nakti MELANO-REPAIR E677 un veic ilgstošu masāžu.

6. Maskas uzklāšana

Uzklāj plānu kārtu maskas EXTRA-WHITE E678, uz plakstiņiem uzliek vates diskus, kas piesūcināti ar nomierinošo losjonu BIO-OPTIC E234.

Uz sejas un kakla uzliek marles salveti un seko, lai tā cieši pieguļ ādai.

Pēc tam viegli pavelk to uz augšu sejas un kakla modelēšanai.

Uzklāj uz salvetes otru, biezāku maskas kārtu un atstāj uz 15 minūtēm. Pēc tam salveti uzmanīgi noņem.

Maskas pārpalikumu noskalo ar ūdeni un ieziež ādu ar losjonu ACTI-WHITE E679.

7. Seruma uzklāšana

Uzklāj serumu DEPIGMAX PERFECTION E676, īpašu uzmanību veltot pigmenta plankumiem.

8. Modelēšanas nobeigums

Uzklāj krēmu NUTRI-PERFECT PERFECTION E680 un veic sejas un kakla vieglas modelēšanas procedūru, līdz krēms pilnīgi iesūcas.

Procedūras ilgums – 1h 15min

Kurss  = 8 – 10 seansi

Biežums = 1 - 2x nedēļā

Speciālisti

Olga Ostrovska

Olga Ostrovska

Sertificēta kosmetoloģe ar augstāko medicīnisko izglītību. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē. Kosmetoloģes kvalifikāciju ieguvusi Starptautiskājā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā.

Papildus izglītība:
Klasiskas ārstnieciskās masāžas kursi
Latvijas fizioterapeitu medicīnas asociācijas, sertifikāts, ūdensdziedniecības speciāliste
Medical Micro needle therapy
Limfodrenāža sejai un ķermenim
Thread Lifting Technology
Roll Stretch massage technique
Sejas un dekolte estētiskā manuālā modelēšana
Botulinum toxin for facial furrows

Sniegtie pakalpojumi:
Individuālas konsultācijas par sejas ādas stāvokli un kopšanu
Aparātkosmetoloģija
Ķīmiskie pīlingi
Sejas kopjošas procedūras
Sejas, kakla un dekoltē masāža
Mezoterapija, biorevitalizācija, mezodiegi
Botulīntoksīna injekcijas

Devīze:
Individuāla pieeja katram klientam sniedzot kvalitatīvus un rezultatīvus pakalpojumus

Aleksandra Lifšica

Aleksandra Lifšica

Sertificēta kosmetoloģe ar medicīnisko izglītību

Sniegtie pakalpojumi:
Injekciju metodikas sejai un ķermenim
Sejas procedūras izmantojot DMK, Ericson Laboratoire,
Christina, Ingrid Millen, Menard Ķermeņa korekcija izmantojot aparātmetodiku

Anželika Bernotaite

Anželika Bernotaite

Esmu dzimusi 1971. gadā. Pēc vidusskolas, ņemot par pamatu vidējo izglītību, strādāju slimnīcās sakarā ar jaundzimušo patoloģijām un onkoloģiskajā dispanserā.

1993. gadā devos bērna kopšanas atvaļinājumā. Šajā laikā apguvu friziera mākslu un beidzu K.Bogomolova stilistu skolu.

2002. gadā mani pieņēma darbā skaistumkopšanas salonā (Nofrete). Apguvu figūras korekcijas, vaksācijas, kā arī cukura epilācijas metodes. Centos pilnveidot sevi gan mākslinieciskā jomā, gan arī izmantoju medicīnas zināšanas.

Esmu strādājusi ar visām mezoterapijas tehnikām. Beidzu permanentās kosmētikas un mikropunktūras augstākā līmeņa kursus. Pārzinu arī skropstu pieaudzēšanas tehniku.

Strādājot salonā 13 gadus, esmu izstrādājusi savu iekšējo devīzi (ārējais skaistums nāk no iekšienes).

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

50 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku

Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Marina Vnukova Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Dina Mihailova Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Kārlis Vērdiņš