Procedūras apraksts

Fotoepilācija – ar jaudīgāko aparātu un bez ādai kaitīga starojuma.

 

Fotoepilācija – ko iegūsi to veicot?

Fotoepilācija ir procedūra, pēc kuras Tev vairs nebūs jāraizējas par nevēlamu apmatojumu, jo tas gluži vienkārši vairs neataugs. Turklāt ar fotoepilāciju ir iespējams  novērst  apmatojumu jebkurā ķermeņa daļā – padusēs, uz kājām, bikini zonā, vēdera, muguras u.c. Fotoepilācija ar Plasmalite aparātu ir īpaši piemērota, lai novērstu apmatojumu uz sejas, piemēram, zoda vai virslūpas, jo pēc tās uz ādas nepaliek nekādu pēdu - pat apsārtuma, uzreiz varēsi doties cilvēkos, uz darbu u.c.  Arī gaišā apmatojuma būs krietni mazāk, matiņi būs trauslāki un plānāki, tiesa, lai tos pilnībā novērst, būs nepieciešams vairāk procedūru.

Kā arī, veicot fotoepilāciju ar Plasmalite aparātu, izmantojot īpašu tehnoloģiju tiek nodrošināts, lai procedūra būtu maksimāli komfortabla un nesāpīga.

Fotoepilācija – kā gūt  vislabāko rezultātu?

Lai fotoepilācija dotu ļoti labu rezultātu, pirmkārt, svarīgi to veikt ar jaudīgu fotoepilācijas aparātu. Tieši tāpēc salonā “Nofrete” fotoepilāciju veic ar Somijā ražotu  aparātu Plasmalite, kam ir  izmantotas pasaulē atzītas, inovatīvas tehnoloģijas un veikti zinātniski  pētījumi, kas apliecina, ka procedūra tik tiešām dod ļoti labu rezultātu.

Otrkārt, ļoti svarīgi, lai, veicot fotoepilāciju, ādai netiktu kaitīgais starojums. Plasmalite fotoepilācijas aparātam ir izmantota inovatīva tehnoloģija - iedarbojoties uz ādu,  tiek pilnībā absorbēts, novērsts potenciāli kaitīgais starojums, kā arī, pateicoties aparāta efektīvajai iedarbībai, ir nepieciešams salīdzinoši mazāks procedūru skaits.

Fotoepilācija vislabāko rezultātu dod, ja, to veicot, āda ir gaiša (pilnībā neiesauļota), bet matiņi salīdzinoši tumšāki, tādēļ vislabāk  to veikt gada tumšajos mēnešos. Lai pilnībā atbrīvotos no apmatojuma ir nepieciešams fotoepilācijas procedūru kurss trīs – četras reizes, procedūru atkārtojot ik pēc 5-6 nedēļām. Savukārt cilvēkiem ar intensīvāku apmatojumu varētu būt nepieciešamas  6 procedūras.

Jārēķinās, ka  trīs nedēļas pirms un trīs nedēļas pēc fotoepilācijas āda ir rūpīgi jāsargā no  saules – gan dabīgās, gan solārija. 

Fotoepilācija – arī pret ieaugušiem matiņiem.

Fotoepilācija ir ļoti noderīga, ja nepieciešams  novērst ādā ieaugušus matiņus. Piemēram, salonā  “Nofrete” ir iespējams kombinēt, bikini zonas maliņās veikt fotoepilāciju, lai novērstu ieaugušos matiņus, savukārt pārējā bikini zonā – vaksāciju.

Ļoti svarīga priekšrocība, ko cilvēki parasti izmanto, pirms  fotoepilācijas tiek sniegta bezmaksas kosmetologa konsultācija. Speciālists  izvērtē cilvēka ādas stāvokli, izstāsta, kādu rezultātu dos  fotoepilācija, kā arī  sastāda individuālu procedūru plānu.

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

12 - 300 €

Viens zibsnis

8 €

Intīmā zona

50 €

Vēdera baltā līnija

30 €

Rokas (pleci, plaukstas, pirksti)

160 €

Kājas (gurni, apakšstilbi, pēdas, pirksti)

340 €

Bikini zona

75 €

Uzacis

45 €

Vīriešu krūtis

175 - 240 €

Apakšstilbi

185 - 280 €

Virslūpa

36 €

Zods

50 €

Paduses

65 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku