Klientu atsauksmes par salonu un
sniegtajiem pakalpojumiem

Autorizējies, lai piedalītos domu apmaiņā

Tatjana Grigorjeva

Okt 27, 2017

БОЛЬШОЕ СПАСИБО МОЕЙ ДОЧЕРИ, КОТОРАЯ ПОДАРИЛА МНЕ ПОДАРОЧНУЮ КАРТУ В ВАШ САЛОН, ОСОБАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ СПЕЦИАЛИСТУ АНЖЕЛИКЕ ЗА ВЕЛИКОЛЕПНУЮ ПРОЦЕДУРУ-МАССАЖ КАМНЯМИ, НЕОБЫКНОВЕННАЯ ЛЕГКОСТЬ В ТЕЛЕ, ПРЕКРАСНОЕ НАСТРОЕНИЕ И ПРИЛИВ СИЛ,КАК БУДТО ПОБЫВАЛ В ДРУГОМ ИЗМЕРЕНИИ, 2 НОЧИ ПОСЛЕ ПРОЦЕДУРЫ БЫЛ КАКОЙ-ТО НЕОБЫКНОВЕННЫЙ СОН-ГЛУБОКИЙ, УМИРОТВОРЕННЫЙ, СПАСИБО ЗА ВАШИ ВОЛШЕБНЫЕ РУКИ, УДАЧИ И УСПЕХОВ И ЕЩЕ РАЗ БОЛЬШОЕ СПАСИБО

Elena Maskat

Nov 24, 2016

Большое спасибо заботливому и внимательному персоналу. За долгие годы общения ни разу не пережила ни одной негативной эмоции! Только невероятное количество позитивных эмоций! Весь позитив начинается сразу от входной двери. Возможно от этого и эффект от процедур усиливается. Спасибо большое всему персоналу. Так держать, девочки!

Anete Tiltiņa

Okt 01, 2016

Darbinieki ir jauki un atsaucīgi. Diemžēl kvalitāte pieklibo. Lielākā vilšanās - samaksāt 30 eiro par manikīru ar gelish laku, lai jau ceturtajā dienā tā vienkārši sāktu atlipt. Tas nav tā vērts, šis ir salons, kurā es vairs nevēlos atgriezties. Te nu bija mājaslapā solītās 3 līdz 5 nedēļas. Pats skumjākais, ka man vismaz gelish noturējās 4 dienas, draudzenei, kura aizgāja dienu pēc manis, jau nākošajā dienā gali atlipa.

Inna Pershenkova

Nov 16, 2015

Draudzība ar Nofrete salonu man ilgst jau aptuveni piecus gadus. Kvalificēts un smaidīgs personāls, ērtas telpas, pozitīva atmosfēra.

Vienmēr ir iespējams saskaņot salona apmeklējumus uz sev piemērotu laiku. Neraugoties uz to, ka esmu perfekcioniste visās lietās, vienmēr esmu apmierināta ar procedūru rezultātu. Salonu vienmēr atstāju labā noskaņojumā un garastāvoklī, un jūtos skaista un gribēta! Paldies visam Nofrete kolektīvam, it īpaši Aleksandrai un Lidijai Vasiļjevnai!

Aleksandra Benedict

Nov 13, 2015

Lielisks salons, patīkams, zinošs personāls. Katru reizi, kad esmu Rīgā, obligāti apmeklēju.

Anete Purina-Purite

Jūl 10, 2015

Augstas klases salons! Mīļākais salons man un manām draudzenēm. Pēc Nofretes apmeklējuma citos savu kāju neesam spērušas. Malači!

Oksana Lentjušenkova

Jūl 10, 2015

Lielisks salons! Apbrīnoju Aleksandru Lifšicu un Ļenočku Dmitrijevu! Viņas vienmēr zina, kas nepieciešams. Procedūru laikā mums vienmēr ir arī laba garastāvokļa un pozitīvisma seanss.

Valentina Gerbutova

Jūn 09, 2015

Neizsakāmi patīkami strādāt vienā komandā ar profesionāļiem!

Natalija Lebedeva

Mai 11, 2015

Labdien!
Pirmkārt, vēlos pateikties par uzmanību un labo attieksmi.
Otrkārt, vēlos atstāt komentāru par salonu Nofrete, par to, kāds iespaids man radās, izejot procedūru kursu, kādi cilvēki bija man apkārt. Ieejot salonā, es uzticos, jo mani sagaida tik brīnišķīgi, uzmanīgi, šarmanti un eleganti administratori. Viņi ir salona seja. Viņu sejas atspoguļo viņu iekšējo skaistumu, rodas vēlme viņus atdarināt. Salons tiek pilnveidots, ieviešot jaunākos aparātus, kosmētiku, procedūras, notiek dažādi semināri. Arī salona tēls mainās. Var just karjeras dinamiku. Ārsti – kosmetologi ir ļoti uzmanīgi pirms procedūras, tās laikā un pēc tās. Galu galā klientiem rodas daudz jautājumu.

Ja gribētos piekasīties, tad to vienmēr var darīt, jebkurā uzņēmumā.
Salons ir ļoti draudzīgs.
Novēlu veiksmi!
Paldies!
Jūsu Nataša :)

Tatjana Teresko

Mar 26, 2015

Salons Nofrete - vieta kā mājās, ļoti mājīga, vienmēr jūties tur īpaša, viss priekš tevis augstākajā līmenī. Mierīgi atdodu sevi profesionāļu rokās un vienmēr esmu apmierināta ar rezultātu - rezultāts pat pārsniedz gaidīto. Agrāk es apmeklēju dažādus salonus, staigājot no viena uz otro, klausoties draugu padomus, kādus salonus viņi apmeklē, bet jau ka divus vai trīs gadus apmeklēju tikai Nofrete. Iesaku šo salonu visiem saviem draugiem un paziņām, tā kā uzticu sevi speciālistiem uz visiem 100%.

Irina Panova

Feb 18, 2015

Profesionāļi ar lielo burtu, lieliska apkalpošana. Jaunumi, akcijas, kuras priecē acis, laba atrašanās vieta un autostāvvieta priekš klientiem. Liels paldies salona darbiniekiem un vadītājiem. Šeit valda skaistums un harmonija!

Anna Timohina

Dec 05, 2014

Liels paldies kosmeteloģei Aleksandrai, kura atgrieza manai sejai dzīvību un ieteica burvīgu kosmētiku (DMK), tā ir labākā ko jebkad esmu mēģinājusi. Nākamajā atbraukšanas reizē obligāti apmeklēšu jūs. Redzams profesionāļu darbs. Paldies vēlreiz.

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku