Procedūras apraksts

Mūsdienīgs manikīrs – nagu laka 7 dienām!

Ir divi dominējoši kritēriji, pēc kuriem klienti izvēlas nagu laku: žāvēšanas ātrums un noturība. Vienīgi tad seko trešais punkts – krāsas izvēle.

Neskatoties uz to, ka jebkurš zīmols piedāvā dažnedažādākās bāzes un topus pirms un pēc manikīra, retajos gadījumos jūs varat neraizēties par manikīra noturību 5-7 dienas, pavadot salonā 5 minūtes vien.

Tieši šī iemesla dēļ daudziem par īstu glābiņu kļūs jaunā nagu laka no korporācijas CND, pasaules slavenā Shellac izgudrotāja - VINYLUX™. Šī ir laka, ka ne vien garantē noturību nedēļas garumā, bet arī ar katru dienu kļūst arvien noturīgāka! 

Kad divi ir labāk, kā trīs

VINYLUX™ nagu laka ir marķēta ar 3Free zīmi, kas liecina par tādu kaitīgo komponentu neesamību tās sastāvā, kā dibutilftalāts, toluols, formaldehīds.

Jebkura nagu laka, toskait arī gēllaka sastāv no trim posmiem. Pirmais posms – krāsainais pārklājums jeb laka. Un noslēgums, virskārta jeb tops, kas galvenokārt pilda krāsainā pārklājuma aizsargfunkciju no skrāpējumiem un lūzumiem. Otrkārt, padara nagu laku noturīgāku un cietāku.

VINYLUX™ nagu laka – tikai divi soļi. Pirmā kārta - VINYLUX™ krāsainais pārklājums un tā VINYLUX™ nostiprinātājs – virskārta.

Krāsu varavīksne

Krāsu palete uzskaita 62 krāsas, 30 no kurām – matētas. No tām tikai 41 ir identiska Shellac krāsām, t.i. lakām piemīt neatkārtojamās krāsas. Tomēr sezonas kolekcijās Shellac un VINYLUX™ krāsas atkārtosies. Ņemot vērā, ka jaunās krāsas var iegūt laku sajaukšanas rezultātā, kā arī ar pigmentu pielietojumu, izriet, ka VINYLUX™ krāsu paleti var ierobežot vienīgi jūsu fantāzija.

Mehānisms

CND izmanto jauno pilnveidoto adhēzijas mehānismu bez nokrāsošanas, proti VINYLUX™ krāsa sastāv no 2 daļām. Pirmā šī produkta daļa – jauns ķīmisks savienojums, kas veicina adhēziju. Tas darbojas kā enkurs vai divpusīgs skočs, salīmējot dabīgā naga keratīnu un pigmentus, vienlaikus radot barjeru, lai pēdējie nokļūtu uz dabīgā naga virsmas.

Otra daļa – ātri žūstoša formula, kas ir izstrādāta pigmentu tālākai bloķēšanai, līdzīgi krāsai uz fotofilmiņas. Tā novērš jebkādu pigmenta pārvietošanos uz nagu virsmas. Bez tā, nagu lakās esošajiem pigmentiem ir liels molekulu izmērs, tādējādi novēršot to iekļūšanu starp nagu zvīņām. Tādā veidā, uzklājot uz dabīgā naga vienu VINYLUX™ kārtu, mēs varam droši «salīmēt» naga keratīnu ar krāsu, vienlaikus aizsargājot dabīgo nagu no nokrāsošanas. Pārfrāzējot, krāsainais pārklājums pilda gan bāzes lomu, gan krāsainās lakas lomu, t.i. VINYLUX™ - divi vienā. Tas kļuva iespējams, pateicoties CND ķīmiķu izstrādātai inovatīvai tehnoloģijai.

Tomēr tas vēl nav viss. Virskārta ir neparasta. Tajā esošie fotoiniciatori palīdz manikīram nepārtraukti, visas nēsāšanas laikā, t.i. 7 dienās, no dienas dienā sacietēt vēl vairāk. Turklāt noturības palielināšanās noris nevis ultravioletajā lampā, bet gan dabiskās gaismas ietekmē. Klientes manikīrs no dienas dienā kļūst arvien noturīgāks.

Turklāt tieši fotoiniciatori arī samazina virskārtas dzeltenīgumu, kas ir raksturīgi ierastajām lakām. Bez tā, virskārtā esošie sveķi un polimēri palielina tā ilgnoturību un samazina trauslumu.

Jaunais lakas un naga keratīna «sajūga» mehānisms ir tik noturīgs, ka ļauj neuztraukties par manikīra nevainojamo izskatu veselas 7 dienas jeb nedēļu bez plaisām un atslāņošanās. Tieši tāpēc šāds formulējums - «nedēļas» nagu laka.

Nost ar izsmērēto nagu laku!

Jaunās nagu lakas ilgnoturība ir rekordliela – veselas 7 dienas. Otra priekšrocība – nagu lakas žāvēšanas ātrums. Arī šajā ziņā laka ir unikāla. Tā pilnībā izžūst jau 10 minūtēs. Turklāt izžūst kā no ārpuses, tā iekšienē, tātad problēma ar izsmērēto laku ir atrisināta.

Nagu laka jānoņem tieši tā, kā parastā, ar acetonu saturošu preparātu. Tomēr CDN korporācija ir izstrādājusi speciālu noņemšanas līdzekli - Nourishing Remover, kuram piemīt ādu un nagus mitrinošās īpašības ar lielisku svaigā gurķa smaržu.

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

17 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku