Procedūras apraksts

INTENSĪVA BAROŠANA UN MITRINĀŠANA

  • Šūnu enerģētiskā potenciāla atjaunošana
  • Reģenerācijas stimulēšana, tonusa un ādas elastības paaugstināšana
  • Vecuma un fotonovecošanas profilakse, aizsardzība pret brīvajiem radikāļiem
  • Ādas audu nostiprināšana, sejas kontūras atjaunošana, liftings
  • Intensīva barošana, dziļa mitrināšana un ādas revitalizācija

Jaunā bagātīgā kosmētikas līnija uz kaviāra koncentrāta bāzes principiāli atšķiras no līdz šai dienai izlaistajiem līdzīgajiem preparātiem.

FRESH CAVIAR līnijas preparāti attiecas uz III paaudzes kosmētiskiem līdzekļiem. Tie nesatur smaržvielas un ķīmiskus konservantus, glabājas un izmantojas atdzesēti (+4⁰C), kā rezultātā to pielietošanā praktiski nepastāv risks alerģisku reakciju attīstībai un pat visjutīgākās ādas kairinājums.

Tehnoloģija, kurai nav analogu, ļauj saglabāt augstu visu kaviāra koncentrāta komponentu efektivitāti un padarīt tos viegli pieejamus ādas šūnu apgūšanai, kas nodrošina šo preparātu nepārspētu efektivitāti.

Profesionālajā kopšanā FRESH CAVIAR izmantojas ultrakoncentrēts serums Pure Extract with Caviar Cells (Tīrs Kaviāra Šūnu Ekstrakts), kura sastāvā bez kaviāra ekstrakta iekļauti komponenti ar mitrinošu, barojošu un liftinga iedarbību.

Serums Pure Extract with Caviar Cells ir radīts ar ekskluzīvas tehnoloģijas pielietošanu: kaviāra koncentrāts tiek ievietots speciālās mikrokapsulās, kas novērš oksidēšanos un ļauj ingredientiem ilgu laiku saglabāt avu augsto aktivitāti. Šī novatoriskā forma palielina ingredientu iekļūšanu ādā, to apgūšanu šūnās un nodrošina maksimālu preparāta efektivitāti.

Mirklī, kad tiek uzklāts serums, mikrokapsulas atbrīvo kaviāra koncentrātu,kura bioloģiski aktīvie komponenti veicina audu atjaunošanos, tiek veikta spēcīga nostiprinoša darbība, baro un uzlādē ādas šūnas ar enerģiju, aktivizē kolagēna un elastāna radīšanas procesus, aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem un UV-stariem. Jaunākie biotehnologiskie komponenti (akvasils liftessens, DNS), kas ir šīs līnijas preparātu sastāvā, nodrošina intensīvu liftingu, ādas reģenerāciju un pastiprina kaviāra eksktrakta atjaunojošo efektu.

Cenas

Procedūras ilgums

90 min

Procedūras cena

65 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku