Trihologs ir ārsts dermatologs, kas diagnosticē, novērš un ārstē matu un galvas ādas slimības. Trihologi savā praksē izmanto pašas modernākās metodes un preparātus, kas ļauj atjaunot matu veselību pēc iespējas īsākā laikā.

Trihologa konsultācija.

Pirmās vizītes laikā trihologs veic detalizētu matu un galvas ādas diagnostiku, uzklausa jūsu sūdzības, noskaidro, kad sākās problēmas, vai jūs lietojat spēcīgus medikamentus, vai esat pārdzīvojis stresa situācijas, vai jums ir hroniskas slimības.
Ja diagnozes noteikšanai nepietiek ar matu un galvas ādas pārbaudi un daži secinājumi ir jāprecizē, trihologs noteiks nepieciešamos laboratoriskos izmeklējumus, piemēram, hormonālā stāvokļa noteikšana, bioķīmiskā asins analīze utt.

Nepieciešamības gadījumā trihologs nosūtīs jūs uz konsultāciju pie: neirologa, endokrinologa, gastroenterologa, jo matu problēmas var izraisīt kuņģa-zarnu trakta, endokrīnās un nervu sistēmas slimības.
Saņemot izmeklējumu datus, trihologs noteiks konservatīvu ārstēšanu (medikamentozu, fizioterapeitisku), ieteiks līdzekļus kopšanai mājas apstākļos un matu slimību novēršanai.

 Estētiskās medicīnas centrā “Nofrete” notiek konsultācijas pie augsti kvalificēta speciālista, kā arī tiek piedāvātas iedarbīgas injekciju procedūras (plazmoterapija, mezoterapija), kā arī karboksiterapija, kuru mērķis ir matu un galvas ādas ārstēšana.

Plazmoterapija ir inovatīva galvas ādas ārstēšanas metode, kuras pamatā ir paša pacienta asiņu trombocītu spēja "pamodināt" šūnas un stimulēt to normālu darbību. Rezultātā pārstāj izkrist mati, izzūd iekaisumi un tiek atjaunota matu folikulu aktivitāte. Asinis no pacienta tiek ņemtas tāpat kā ņemot analīzes no vēnas, pēc tam tās centrifūgā tiek sadalītas frakcijās. Ārsts saņem plazmu, kas ir bagātināta ar aktivizētiem trombocītiem. Trihologs ievada šo plazmu pacienta galvas ādas problemātiskajās vietās, izmantojot mikroinjekcijas.

 Karboksiterapija matiem ir injekciju kosmetoloģijas metode, kas sastāv no medicīniskā oglekļa dioksīda ievadīšanas galvas ādā. Injekcijas normalizē katra mata sīpola uzturu, kas palīdz novērst priekšlaicīgu matu izkrišanu, paātrina matu augšanu, kā arī pārveido to ārējo izskatu.

 Mezoterapija, matu izkrišanas un citu matainās galvas ādas problēmu gadījumā, ietver īpaši izvēlēta sastāva ievadīšanas ādā, izmantojot ļoti tievas adatas. Injekcijas var veikt gan manuāli, gan izmantojot īpašu aparātu.


Negaidiet, ka šīs satraucošās pazīmes izzudīs pašas no sevis, pierakstieties uz vizīti pie trihologa Estētiskās medicīnas centrā "Nofrete"

 

 

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!