Procedūras apraksts

Homeopātijai kā sistēmai ir 200 gadu.Homeopātija (no grieķu val. Homoios – līdzīgs, vienāds, pathos - slimība) ir slimības ārstēšanas veids, izmantojot mazas zāļu devas, kuras lielās devās veselam cilvēkam izraisa attiecīgās slimības pazīmes. Galvenais homeopātijas princips – ārstēšana ar līdzīgo, izmantojot mazas devas – apstiprinājies daudzu gadu praktiskā ārstu darba pieredzē. Kā tradicionāli homeopātisko preparātu pagatavošanas izejmateriāli kalpo augu, dzīvnieku un minerālu izcelsmes vielas. Tiek izmantoti arī metāli un vitamīni.

Homeopātiskā mezoterapija – termins, kas homeopātijā ir parādījies pavisam nesen. Tāpat kā allopātiskajā mezoterapijā, arī šajā gadījumā preparāti tiek ievadīti ādā, noteiktos vietās akupunktūras punktos. Taču homeopātijas pieeja dermatoloģiski kosmetoloģisko problēmu risināšanā būtiski atšķiras no pieejas, kura tiek izmantota allopātiskajā mezoterpijā.

Homeopātisko preparātu pielietošana palīdz izmantot pacienta organisma resursus, tas ir, tiek veikta nevis „aizvietojoša”, bet gan regulējoša terapija. Šajā mezoterapijas veidā īpaši liela nozīme ir preparātu ievadīšanai refleksoterapijas punktos. Šo preparātu ievadīšanai refleksoterapijas punktos ir gan vietēja, gan sistēmiska iedarbība. Ar kumulatīvu iedarbību apveltītie organismam specifiskie homeopātiskie līdzekļi iekļūst pacienta homoloģiskajos orgānos un veic savu ārstniecisko darbību – „līdzīgo ārstē ar līdzīgu”.

HOMEOPĀTISKĀS MEZOTERAPIJAS MEHĀNISMA DARBĪBA

Fiziskā stimulācija:

 • sāpju stimuls,
 • ķīmisko mediatoru atbrīvošana.

Bioenerģētiskā stimulācija:

 • anti-homotoksiskais preparāts raida specifisku impulsu (informāciju) attiecībā uz noteiktām reakcijām.

Adatu terapijas efekts:

 • akupunktūras punktu stimulācija izraisa specifisku reakciju.

HOMEOPĀTISKĀS MEZOTERAPIJAS PRIEKŠROCĪBAS:

 • nav nevēlamu blakusefektu,
 • ārstēšanu var saņemt grūtniecības laikā,
 • pilnīga izmantojamo preparātu saderība, kā rezultātā iespējama vienlaicīga vairāku problēmu korekcija,
 • iespējams sajaukt 4 preparātus bez komplikāciju riska.

Mēs uzskatām, ka vissvarīgākais, kas pozitīvi atšķir homeopātisko mezoterapiju no allopātiskās mezoterapijas – tā ir iespēja sistēmiski ietekmēt organismu ar ārkārtīgi mazām ārstniecisko preparātu devām, tādējādi koriģējot imūnsistēmu un nodrošinot orgānu un sistēmu drenāžas efektu!

Estētiskās medicīnas centra Nofrete ārsti spēj palīdzēt visiem, kas vēlas uzlabot savu ārējo izskatu ar dabisku homeopātisko līdzekļu palīdzību un metodēm, kas nostiprina imūnsistēmu, uzlabo dabiskās reakcijas un hormonu līdzsvaru.

Nofrete cieši sadarbojas ar GUNA Biotherapeutics, vadošo Itālijas kompāniju homeopātiskās dabiskās medicīnas jomā, kas jau vairāk nekā 15 gadus atrodas estētiskās medicīnas priekšgalā.

Jaunajiem dabiskajiem GUNA preparātiem piemīt daudzas priekšrocības:

 • aktīvas vielas, kas veicina ātras imūnās reakcijas, kam nav nelabvēlīgu blakusefektu, kontrindikāciju, un kas neizraisa alerģiskas reakcijas;
 • darbība tiek koncentrēta uz galveno estētisko problēmu, piemēram: grumbām, celulītu, tauku nogulsnējumiem, muskuļu tonusu, novecošanos;
 • viegli pielietojami atbilstoši mezoterapijas tehnikām un neiroloģiskajiem punktiem, kas nodrošina vislabāko lokālo iedarbību.

MADE® Method – procedūra pret grumbām un ādas vītumu!

MADE® - tas ir dabisks homeopātiskais medikaments, ko pielieto gan novecošanās pazīmju gadījumā, gan sejas ādas jaunības uzturēšanai.

Indikācijas:

 • ādas tonusa uzlabošana;
 • grumbu samazināšana uz sejas un kakla;
 • lokāla procedūra pret ādas novecošanos;
 • metabolisma stimulēšana saistaudos.

Kādu rezultātu var sagaidīt?

MADE® ar katru procedūru arvien vairāk veicina grumbu “izlīdzināšanos”, pateicoties ādas šūnu metabolisma uzlabošanai. MADE® nav pildviela. Rezultāts ir pamanāms uzreiz. Āda izskatās veselīgāka un mirdzošāka. Ievērojami uzlabojas audu tonuss un izlīdzinās grumbas.

Cik daudz laika būs nepieciešams?

Standarta protokols sastāv no 1 sesijas nedēļā 8-10 nedēļu laikā (pirmie rezultāti parasti manāmi pēc 3. sesijas). Rezultātu kontroles nolūkos tiek veikta 1 sesija reizi mēnesī vai reizi divos mēnešos.Procedūru veikšanas laikā ieteicams ievērot mājas terapijas protokolu.

Kāds ir iedarbības ilgums?

Viss ir atkarīgs no sākotnējā stāvokļa un klīniskās evolūcijas. Piemēram, iedegums veicina kolagēna noārdīšanos (katabolismu) un novecošanos. Tādā gadījumā ieteicams procedūru cikls MADE®.

Kādi ir klīnisko pētījumu rezultāti?

No 1998. gada līdz 2003. gadam tika veikti klīniskie pētījumi. Pētījumos piedalījās 578 sievietes (no 35 līdz 75 gadiem) un 103 vīrieši (no 40 līdz 70 gadiem). Viņiem tika veiktas līnijveida infiltrācijas grumbu apvidos, izmantojot mezoterapijas tehniku. Kurss sastāvēja no 8 sesijām, kas tika veiktas reizi nedēļā.

Dažiem pacientiem tika veiktas turpmākas procedūras: 1 sesija mēnesī 2-3 mēnešus. Rezultātus novērtēja pirms un pēc procedūru programmas, veicot sejas un kakla ādas grumbu un vītuma vizuālo un taktīlo īpašību klasifikāciju subjektīvā veidā. Vāja reakcija uz procedūru vieglas eritēmas veidā dūriena vietā tika novērota 20 gadījumos (3%). Eritēma izzuda pāris minūšu laikā.

Ir pierādīts, ka MADE® ir augstvērtīgs līdzeklis ar labu panesamību un ir piemērots visiem grumbu veidiem un atslābinātai ādai. Vislabākie rezultāti tika novēroti sievietēm no 30 līdz 50 gadiem.

Kas ir GUNA® COLLAGEN?

Tas ir dabisks homeopātisks preparāts, kas pielietojuma ziņā ir līdzīgs preparātam MADE®. Minētā preparāta sastāvā ir viens ingredients – homeopātiski apstrādāts kolagēns. Preparāts parasti tiek lietots katru reizi kopā ar MADE® noturīgāku rezultātu sasniegšanai. To var izmantot arī kā lokālu procedūru pret ādas novecošanos.

Ir daudz Guna homeopātisko preparātu un kosmētisko krēmu lietošanai mājās. Veselība nozīmē labu ārējo izskatu. Ārsts var nozīmēt Jums detoksikācijas terapiju vispārējai ārējā izskata, hormonu līdzsvara uzlabošanai un imūnsistēmas nostiprināšanai. Tas palīdzēs novērst sejas bojājumus.

Kosmētiskie krēmi iedarbībai uz noteiktu problēmu:

Serum Vitae Bio-lifting cream – pretgrumbu krēms ar aplikatoru. Uzklāt grumbu garumā. Var pielietot starp procedūrām MADE® Tamanu Arnica cream – ar tamanu eļļu bagātināts krēms, var lietot uz ādas ar psoriāzi.

Natur 3 – barojošs krēms krūtīm. Palīdz uzlabot krūšu tonusu.

Natur 4 – revitalizējošs krēms sejai un ķermenim. Novērš sejas un ķermeņa ādā oksidācijas bojājumus, atūdeņošanos un novecošanos.

Natur 5 – tonizējošs krēms kājām. Novērš tūskas, piemīt īpaši tonizējoša iedarbība uz kāju asinsvadiem.

Speciālisti

Lidija Zolina

Lidija Zolina

Kvalificēts ārsts - dermatologs.

Olga Ostrovska

Olga Ostrovska

Sertificēta kosmetoloģe ar augstāko medicīnisko izglītību. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē. Kosmetoloģes kvalifikāciju ieguvusi Starptautiskājā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā.

Papildus izglītība:
Klasiskas ārstnieciskās masāžas kursi
Latvijas fizioterapeitu medicīnas asociācijas, sertifikāts, ūdensdziedniecības speciāliste
Medical Micro needle therapy
Limfodrenāža sejai un ķermenim
Thread Lifting Technology
Roll Stretch massage technique
Sejas un dekolte estētiskā manuālā modelēšana
Botulinum toxin for facial furrows

Sniegtie pakalpojumi:
Individuālas konsultācijas par sejas ādas stāvokli un kopšanu
Aparātkosmetoloģija
Ķīmiskie pīlingi
Sejas kopjošas procedūras
Sejas, kakla un dekoltē masāža
Mezoterapija, biorevitalizācija, mezodiegi
Botulīntoksīna injekcijas

Devīze:
Individuāla pieeja katram klientam sniedzot kvalitatīvus un rezultatīvus pakalpojumus

Aleksandra Lifšica

Aleksandra Lifšica

Sertificēta kosmetoloģe ar medicīnisko izglītību

Sniegtie pakalpojumi:
Injekciju metodikas sejai un ķermenim
Sejas procedūras izmantojot DMK, Ericson Laboratoire,
Christina, Ingrid Millen, Menard Ķermeņa korekcija izmantojot aparātmetodiku

Anželika Bernotaite

Anželika Bernotaite

Esmu dzimusi 1971. gadā. Pēc vidusskolas, ņemot par pamatu vidējo izglītību, strādāju slimnīcās sakarā ar jaundzimušo patoloģijām un onkoloģiskajā dispanserā.

1993. gadā devos bērna kopšanas atvaļinājumā. Šajā laikā apguvu friziera mākslu un beidzu K.Bogomolova stilistu skolu.

2002. gadā mani pieņēma darbā skaistumkopšanas salonā (Nofrete). Apguvu figūras korekcijas, vaksācijas, kā arī cukura epilācijas metodes. Centos pilnveidot sevi gan mākslinieciskā jomā, gan arī izmantoju medicīnas zināšanas.

Esmu strādājusi ar visām mezoterapijas tehnikām. Beidzu permanentās kosmētikas un mikropunktūras augstākā līmeņa kursus. Pārzinu arī skropstu pieaudzēšanas tehniku.

Strādājot salonā 13 gadus, esmu izstrādājusi savu iekšējo devīzi (ārējais skaistums nāk no iekšienes).

Karina Ancveire

Karina Ancveire

Sertificēts dermatovenerologs, bērnu dermatologa, sejas kopšanas estētiķe. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un ieguvusi ārsta grādu. Dermatolovenerologa specialitāti ārste apguvusi absolvējot Latvijas Universitātes rezidentūru. Latvijas, Eiropas, Eiro-Āzijas dermatoveneroloģijas asociācijas biedre. Savas zināšanas ārste regulāri papildina apmeklējot starptautiskas konferences, kursus un kongresus.

Papildus izglītība:

 • Practical course in Treatment of Scars
 • Jaunākais estētiskajā lāzermedicīnā
 • Atopiska dermatīta un aknes jaunākās ārstēšanas iespējas
 • PRP treatments in aesthetics: mesotherapy, volumetric fillers, alopecia

Sniegtie pakalpojumi:

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

36 - 50 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku

Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Marina Vnukova Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Karina Ancveire Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Karina Ancveire Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Anželika Bernotaite Lidija Zolina Olga Ostrovska Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Lidija Zolina Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Aleksandra Lifšica Dina Mihailova Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Anželika Bernotaite Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Jeļena Dmitrijeva Karina Ancveire Dina Mihailova Olga Ostrovska Aleksandra Lifšica Anželika Bernotaite Kārlis Vērdiņš