Procedūras apraksts

Homeopātijai kā sistēmai ir 200 gadu.Homeopātija (no grieķu val. Homoios – līdzīgs, vienāds, pathos - slimība) ir slimības ārstēšanas veids, izmantojot mazas zāļu devas, kuras lielās devās veselam cilvēkam izraisa attiecīgās slimības pazīmes. Galvenais homeopātijas princips – ārstēšana ar līdzīgo, izmantojot mazas devas – apstiprinājies daudzu gadu praktiskā ārstu darba pieredzē. Kā tradicionāli homeopātisko preparātu pagatavošanas izejmateriāli kalpo augu, dzīvnieku un minerālu izcelsmes vielas. Tiek izmantoti arī metāli un vitamīni.

Homeopātiskā mezoterapija – termins, kas homeopātijā ir parādījies pavisam nesen. Tāpat kā allopātiskajā mezoterapijā, arī šajā gadījumā preparāti tiek ievadīti ādā, noteiktos vietās akupunktūras punktos. Taču homeopātijas pieeja dermatoloģiski kosmetoloģisko problēmu risināšanā būtiski atšķiras no pieejas, kura tiek izmantota allopātiskajā mezoterpijā.

Homeopātisko preparātu pielietošana palīdz izmantot pacienta organisma resursus, tas ir, tiek veikta nevis „aizvietojoša”, bet gan regulējoša terapija. Šajā mezoterapijas veidā īpaši liela nozīme ir preparātu ievadīšanai refleksoterapijas punktos. Šo preparātu ievadīšanai refleksoterapijas punktos ir gan vietēja, gan sistēmiska iedarbība. Ar kumulatīvu iedarbību apveltītie organismam specifiskie homeopātiskie līdzekļi iekļūst pacienta homoloģiskajos orgānos un veic savu ārstniecisko darbību – „līdzīgo ārstē ar līdzīgu”.

HOMEOPĀTISKĀS MEZOTERAPIJAS MEHĀNISMA DARBĪBA

Fiziskā stimulācija:

 • sāpju stimuls,
 • ķīmisko mediatoru atbrīvošana.

Bioenerģētiskā stimulācija:

 • anti-homotoksiskais preparāts raida specifisku impulsu (informāciju) attiecībā uz noteiktām reakcijām.

Adatu terapijas efekts:

 • akupunktūras punktu stimulācija izraisa specifisku reakciju.

HOMEOPĀTISKĀS MEZOTERAPIJAS PRIEKŠROCĪBAS:

 • nav nevēlamu blakusefektu,
 • ārstēšanu var saņemt grūtniecības laikā,
 • pilnīga izmantojamo preparātu saderība, kā rezultātā iespējama vienlaicīga vairāku problēmu korekcija,
 • iespējams sajaukt 4 preparātus bez komplikāciju riska.

Mēs uzskatām, ka vissvarīgākais, kas pozitīvi atšķir homeopātisko mezoterapiju no allopātiskās mezoterapijas – tā ir iespēja sistēmiski ietekmēt organismu ar ārkārtīgi mazām ārstniecisko preparātu devām, tādējādi koriģējot imūnsistēmu un nodrošinot orgānu un sistēmu drenāžas efektu!

Estētiskās medicīnas centra Nofrete ārsti spēj palīdzēt visiem, kas vēlas uzlabot savu ārējo izskatu ar dabisku homeopātisko līdzekļu palīdzību un metodēm, kas nostiprina imūnsistēmu, uzlabo dabiskās reakcijas un hormonu līdzsvaru.

Nofrete cieši sadarbojas ar GUNA Biotherapeutics, vadošo Itālijas kompāniju homeopātiskās dabiskās medicīnas jomā, kas jau vairāk nekā 15 gadus atrodas estētiskās medicīnas priekšgalā.

Jaunajiem dabiskajiem GUNA preparātiem piemīt daudzas priekšrocības:

 • aktīvas vielas, kas veicina ātras imūnās reakcijas, kam nav nelabvēlīgu blakusefektu, kontrindikāciju, un kas neizraisa alerģiskas reakcijas;
 • darbība tiek koncentrēta uz galveno estētisko problēmu, piemēram: grumbām, celulītu, tauku nogulsnējumiem, muskuļu tonusu, novecošanos;
 • viegli pielietojami atbilstoši mezoterapijas tehnikām un neiroloģiskajiem punktiem, kas nodrošina vislabāko lokālo iedarbību.

MADE® Method – procedūra pret grumbām un ādas vītumu!

MADE® - tas ir dabisks homeopātiskais medikaments, ko pielieto gan novecošanās pazīmju gadījumā, gan sejas ādas jaunības uzturēšanai.

Indikācijas:

 • ādas tonusa uzlabošana;
 • grumbu samazināšana uz sejas un kakla;
 • lokāla procedūra pret ādas novecošanos;
 • metabolisma stimulēšana saistaudos.

Kādu rezultātu var sagaidīt?

MADE® ar katru procedūru arvien vairāk veicina grumbu “izlīdzināšanos”, pateicoties ādas šūnu metabolisma uzlabošanai. MADE® nav pildviela. Rezultāts ir pamanāms uzreiz. Āda izskatās veselīgāka un mirdzošāka. Ievērojami uzlabojas audu tonuss un izlīdzinās grumbas.

Cik daudz laika būs nepieciešams?

Standarta protokols sastāv no 1 sesijas nedēļā 8-10 nedēļu laikā (pirmie rezultāti parasti manāmi pēc 3. sesijas). Rezultātu kontroles nolūkos tiek veikta 1 sesija reizi mēnesī vai reizi divos mēnešos.Procedūru veikšanas laikā ieteicams ievērot mājas terapijas protokolu.

Kāds ir iedarbības ilgums?

Viss ir atkarīgs no sākotnējā stāvokļa un klīniskās evolūcijas. Piemēram, iedegums veicina kolagēna noārdīšanos (katabolismu) un novecošanos. Tādā gadījumā ieteicams procedūru cikls MADE®.

Kādi ir klīnisko pētījumu rezultāti?

No 1998. gada līdz 2003. gadam tika veikti klīniskie pētījumi. Pētījumos piedalījās 578 sievietes (no 35 līdz 75 gadiem) un 103 vīrieši (no 40 līdz 70 gadiem). Viņiem tika veiktas līnijveida infiltrācijas grumbu apvidos, izmantojot mezoterapijas tehniku. Kurss sastāvēja no 8 sesijām, kas tika veiktas reizi nedēļā.

Dažiem pacientiem tika veiktas turpmākas procedūras: 1 sesija mēnesī 2-3 mēnešus. Rezultātus novērtēja pirms un pēc procedūru programmas, veicot sejas un kakla ādas grumbu un vītuma vizuālo un taktīlo īpašību klasifikāciju subjektīvā veidā. Vāja reakcija uz procedūru vieglas eritēmas veidā dūriena vietā tika novērota 20 gadījumos (3%). Eritēma izzuda pāris minūšu laikā.

Ir pierādīts, ka MADE® ir augstvērtīgs līdzeklis ar labu panesamību un ir piemērots visiem grumbu veidiem un atslābinātai ādai. Vislabākie rezultāti tika novēroti sievietēm no 30 līdz 50 gadiem.

Kas ir GUNA® COLLAGEN?

Tas ir dabisks homeopātisks preparāts, kas pielietojuma ziņā ir līdzīgs preparātam MADE®. Minētā preparāta sastāvā ir viens ingredients – homeopātiski apstrādāts kolagēns. Preparāts parasti tiek lietots katru reizi kopā ar MADE® noturīgāku rezultātu sasniegšanai. To var izmantot arī kā lokālu procedūru pret ādas novecošanos.

Ir daudz Guna homeopātisko preparātu un kosmētisko krēmu lietošanai mājās. Veselība nozīmē labu ārējo izskatu. Ārsts var nozīmēt Jums detoksikācijas terapiju vispārējai ārējā izskata, hormonu līdzsvara uzlabošanai un imūnsistēmas nostiprināšanai. Tas palīdzēs novērst sejas bojājumus.

Kosmētiskie krēmi iedarbībai uz noteiktu problēmu:

Serum Vitae Bio-lifting cream – pretgrumbu krēms ar aplikatoru. Uzklāt grumbu garumā. Var pielietot starp procedūrām MADE® Tamanu Arnica cream – ar tamanu eļļu bagātināts krēms, var lietot uz ādas ar psoriāzi.

Natur 3 – barojošs krēms krūtīm. Palīdz uzlabot krūšu tonusu.

Natur 4 – revitalizējošs krēms sejai un ķermenim. Novērš sejas un ķermeņa ādā oksidācijas bojājumus, atūdeņošanos un novecošanos.

Natur 5 – tonizējošs krēms kājām. Novērš tūskas, piemīt īpaši tonizējoša iedarbība uz kāju asinsvadiem.

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

36 - 50 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku