Procedūras apraksts

Kosmetoloģiskā procedūra – maska "Velvet" ir savā ziņā unikāla. Visu jauno plastificējošo masku "Velvet" sastāvā ietilpst jūras izcelsmes kolagēns, ko iegūst no zivju skrimšļiem; tam piemīt spilgti izteikts liftinga efekts, terapeitiska iedarbība uz ādu, un tas intensīvi mitrina ādu.

Kvalificēti ārsti-kosmetologi individuāli Jums ieteiks vajadzīgo programmu.

  • Maska jūtīgai, iekaisušai ādai, ar noslieci uz kuperozi

Piemīt nomierinoša iedarbība, samazina ādas reaktivitāti un redzamās iekaisuma pazīmes. Mitrina, tonizē, atsvaidzina sejas ādu.

  • Maska visiem sejas tipiem ar vītuma pazīmēm

Piemīt izteikts liftinga efekts, atsvaidzina sejas krāsu, mitrina un baro ādu.

  • Maska taukainai un/vai problemātiskai taukainai ādai

Maska paredzēta problēmu novēršanai, kas raksturīgas šim ādas tipam. Piemīt savelkoša iedarbība, ar aktīvo komponentu palīdzību tiek regulēti tauku veidošanās procesi, aizkavē iekaisuma elementu rašanos, veicina poru drenāžu un attīrīšanu, atsvaidzina sejas krāsu. Samazina redzamās iekaisuma pazīmes un nomierina ādu.

  • Maska uz hitozīna bāzes jebkuram ādas tipam

Uztur šūnu dabīgās atjaunošanās procesus, stimulē šūnu reģenerāciju, uzlabo ādas struktūru, piešķir tai svaigumu un elastību, tonizē un atsvaidzina ādu, uzrāda vieglu liftinga efektu, aizsargā ādu no nelabvēlīgiem ārējās vides faktoriem, ievērojami samazina mitruma zudumu ādā.

Cenas

Procedūras ilgums

60 min

Procedūras cena

35 - 50 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku