Procedūras apraksts

Pretstresa masāža ir viena no svarīgākajām. Kāpēc? Pēdējā laikā fiziskā slodze ir palikusi otrajā plānā – mūsu galvenā slodze tiek prātam un emocijām. Mūs apņem simtiem ierīču, kas mūs atbrīvo no liekā darba, bet arvien ātrākais dzīves ritms mūs dara nemierīgus, satrauktus un allaž nogurušus. Šāda garīga stāvokļa dēļ pasliktinās pašsajūta, jo ne velti tiek uzskatīts, ka visas slimības ir saistītas ar nerviem.

Stress un nervu slodzes ietekmē muskuļus nepabeigtu kustību veidā, kā arī zemādas šķiedrvielas, radot spriedzi saistaudos un sašaurinot asinsvadus, tādējādi organismā rodas dažādas kļūmes, ieskaitot celulīta rašanos sievietēm. Pretstresa masāža palīdzēs jums tikt galā ar depresiju, stresu, hronisku nogurumu, lielu prāta un fizisko slodzi, muskuļu stīvumu, psihosomatiskajām slimībām.

Pēc pretstresa masāžas kursa jūs būsiet mundri, enerģiski, uzlabosies jūsu prāta darbība, imunitāte, kā arī ilgstoši uzlabosies garastāvoklis un miegs. Masāžas laikā jūs varēsiet aizmirst par gaidāmajām rūpēm, nodoties atslābinošai mūzikai, nomierināties, ieslīgt sajūtu pasaulē un veltīt šo laiku tikai sev un savam ķermenim, bet pēc tam raudzīties uz pasauli ar jaunu, laimīgu skatienu.

Cenas

Procedūras ilgums

60 - 90 min

Procedūras cena

50 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku