Procedūras apraksts

Piedāvājām dāmām jaunu pastāvīgas dabiskas lūpu, uzacu un acu dekoratīvās kosmētikas veidu.

Vēlaties uz dažiem gadiem aizmirst par uzacu, acu un lūpu „uzzīmēšanu”? Jūsu dabīgais sejas veidols vienmēr būs ar Jums un ļaus neuztraukties no rītiem par savu ārējo izskatu, netērējot laiku pareiza toņa un kontūrlīniju ievilkšanu ikdienas dekoratīvas kosmētikas procedūrā! Permanentā dekoratīvā kosmētika – mūsdienīga bezsāpju procedūra, kas neprasa nekādu papildu kopšanu.

Iepazīstiet jaunākos kosmetoloģijas un vizāžas sasniegumus!

ACIS

Dekoratīvās kosmētikas meistars piedāvās Jums dažus uzacu formas veidus, un Jūs kopīgi izraudzīsieties vispiemērotāko Jūsu sejai, kā arī Jums piedāvās vairākus uzacu krāsu toņus.Kad tiks izvēlēta forma un krāsa, kosmetologs ievadīs pigmentu ādā.

Lūk, Jūsu uzacis ir tādas, par kādām Jūs sapņojāt!

Smalka līnija starp skropstām radīs kupluma efektu un pasvītros Jūsu acu izteiksmīgumu. Paplašināta kontūrlīnija gar acu plakstiņu vizuāli palielina acis. Ir iespējams papildināt to ar ievilkto bultiņu.

LŪPAS

Ja Jūs pilnībā apmierina Jūsu lūpu forma, tad pilnīgi pietiek ievadīt pigmentu, kas Jums ir iepaticies. Pareizi iztonējot, lūpas izskatīsies pilnīgi dabiski.

Vai vēlaties kuplākas lūpas? Varbūt Jums patīk cita forma? Kontūrlīnija gar lūpu maliņām vai pigments ļaus ilgstoši nelietot lūpu krāsu, turklāt tās izskatīsies daudz dabiskāk.

SEJAS VAIBSTI

Pielietojot mikropigmentāciju, var veikt korekcijas un padarīt izteiksmīgus Jūsu sejas vaibstus, un noslēpt, notušēt rētas un pigmentu plankumus.

Visi krāsvielu pigmenti, ko ievada zem ādas nav alerģiski, nav toksiski organismam un saglabā savu krāsu 3-5 gadus pakāpeniski un vienmērīgi izbālot. Mikropigmentācija izskatās dabiski un „neizplūst” ne baseinā, ne pirtī, ne pludmalē. Ne sniegs, ne lietus neko nespēj Jums nodarīt.

Pilnīga sterilitāte, aizsardzība no vīrusu un baktēriju infekcijām. Pretsāpju līdzekļi. Tiek pielietoti spēcīgi reģenerējoši un pretiekaisuma preparāti, lai koptu tetovējumu pēc procedūras.

Cenas

Procedūras ilgums

120 min

Procedūras cena

65 - 215 €

Uzacis

145 €

Augšējo plakstiņu kontūras

100 €

Apakšējo plakstiņu kontūras

65 €

Lūpu kontūras ar ēnām

170 €

Lūpu kontūras ar aizpildīšanu

215 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku