Procedūras apraksts

SPA – modelēšana

Šobrīd salons piedāvā plaša iedarbības spektra 6 ietīšanas veidus, kas paredzēti:

  • organisma detoksikācijai,
  • silueta apmēru samazināšanai un silueta modelēšanai,
  • stresa noņemšanai,
  • organisma apgādei ar vitamīniem un mikroelementiem.

Katra programma, ietverot ietīšanu, tiek nozīmēta stingri individuāli, ņemot vērā organisma īpatnības.

Modelējošās procedūras mēs vienmēr iesakām sākt ar organisma sagatavošanu. Pirmā procedūra ir detoksikācija, kā rezultātā no organisma tiek izvadīti toksīni, tādā veidā sagatavojot to nākamajam atjaunināšanas solim. Pēc tam tiek lietotas modelējošās metodes, kas orientētas tieši uz ķermeņa apjoma samazināšanu un figūras korekciju. Maksimālais modelēšanas procedūru efekts tiek sasniegts, pareizi un harmoniski kombinējot SPA procedūras un fizisko slodzi.

Lai cik paradoksāli tas neizklausītos, taču pārmērīgs ķermeņa svars, - tātad izmainītas ķermeņa proporcijas, - ir stresa situāciju rezultāts. Tāpēc mēs iesakām vispirms nomierināt „stresa centru”. Šajā gadījumā ļoti efektīvas ir procedūras no ietīšanas kompleksa „Aromātu burvība”. Organisms piesātinās ar fitohormoniem, mikroelementiem un vitamīniem, kuri, iekļūstot dziļāk audos, no vienas puses, sniedz miera izjūtu, bet no otras puses, turpina intensīvi cīnīties ar liekajiem kilogramiem.

Ne mazāk svarīgs katras procedūras elements ir aromterapija un speciāls muzikāls pavadījums, kas veicina pilnīgu relaksāciju un efektīvāku iedarbību uz organismu.

Cenas

Procedūras ilgums

120 min

Procedūras cena

50 - 60 €

Papildus iespējas

Procedūra sejai

 

25 €

Uzdod jautājumu speciālistam

Sazinies ar kādu no mūsu ekspertiem un saņem tūlītēju atbildi!

Pieteikšanās vizītei

Izvēlies sev piemērotu pakalpojumu, speciālistu un laiku